Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps3-mat szeretnék venni de a...

Ps3-mat szeretnék venni de a tv eléggé leharcolt de a monitorom nagyon király lcd rohadt drága volt ezért arra szeretném kötni a ps3-mat de nem tudom hogy azt lehet e?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 2. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, van rajta HDMI? Mert ha van akkor nagyon egyszerű, ha nincs akkor már kicsit bonyolultabb, de megoldható.
2012. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2012. ápr. 2. 20:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Monitoron van hangfal?

Mert ha nem, akkor nehéz lesz hangot varázsolni rá.

Amúgy igen, egyszerűen HDMI-vel kötöd össze.

2012. ápr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 SlipMan ***** válasza:

Előzőhöz...

Már miért lenne nehéz hangot varázsolni? Attól hogy hdmi-vel köti rá a monitorra a ps3-mat még a hangot nem kötelező ugyanarra a kimenetre állítani..a kép hang kimenet egymástól függetlenül állítható:)

2012. ápr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Előző:


de ps3-on csak 1 HDMI port van, akkor ha a hangot külön cuccra akarod rákötni akkor milyen kábellel akarod megoldani?

2012. ápr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 SlipMan ***** válasza:

Előzőnek:

van optikai kimenet is:) Illetve van egy + kábel melynek segítségével rca-n is mehet a hang:) De mint PS3 tulaj már csak tudom:)

De képes segítség: [link]

AV multi out:) A másik vége rca-s :)

2012. ápr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És van olyan csatlakozója amibe lehet fülhallgatót rakni.
2012. ápr. 4. 09:12
 8/10 anonim ***** válasza:

#6


Igaz, miután elküldtem a válaszom rájöttem, hogy van ott még pár kimenet.


Jack nincs rajta.

2012. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 SlipMan ***** válasza:
Jack nincs, de mivel az AV multi csatlakozó vége olyan amivel a jack csatlakozás megoldható ezért nem lesz gondban a kérdező:)
2012. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 6. 08:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!