Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gáz hogy 25 évesen gémer...

Gáz hogy 25 évesen gémer gépre költök?

Figyelt kérdés
270 ezerért készülök gépet venni, először saját pénzből pusztán a játék kedvéért (van egy netbookom munkára, egyébre). Kicsit szégyenlem magam, hátha ebben a korban már nem kéne ilyen dolgokkal törődnöm..
2012. jún. 2. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Van olyan mérnök ismerősöm aki nálad idősebb, de többet játszik mint én, pedig kétszer annyi idős.
2012. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
No meg a gamer magazinokat szerkesztőségében is van elég "idős".
2012. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Csiß ***** válasza:
Én 29 évesen vettem :P
2012. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Most úgy őszintén kinek mi köze hozzá? : D
2012. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha telik rá akkor egyáltalán nem gáz szerintem.
2012. jún. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 delusion ***** válasza:

Az analízis előadóm meg - amennyire én tudom - WoW-ozik. Mondanom sem kell, hogy nem egy hülye ember, és az életkora is valahogy 50 +-5 év körül lehet.


Bennem is megfogalmazódott ez pár hónapja amúgy (igaz, én csak 19 vagyok), végül nem is újítottam fel a gépemet, bár ez csak részben volt az én döntésem.

2012. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Alapvetően a videójáték a felnőttek között sem "gáz", csak az, ha valakivel nagyon elszalad a ló. Például ha azt mondanád, hogy 25 éves vagy és Star Wars meg Gyűrűk Ura rajongó vagy, tele van a szobád méregdrága játékfigurákkal az gáz lenne.

Ismerek ilyet, hasonló életkorú srác, igaz, ő nem dolgozik, a szülei vesznek neki mindent - kb. hetente vesz új játékot meg figurákat többtízezer forintos értékben. Szóval szerintem az az állítás igaz, hogy előbb-utóbb minden embernek ki kell nőnie a játékok világából, de szórakozni felnőtt fejjel is lehet, sőt kell is. Azt meg már mindenki maga dönti el, hogy sok pénzből siklóernyőzik, motorozik, kutyát tart, vadászik vagy éppen videójátékokat és kellékeket vásárol.

2012. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Az hogyha valaki játszik a számítógépen az egy hobbi. Az a te dolgod, hogy mennyi pénzt költesz a hobbidra. Mondjuk azért azt remélem, hogy van munkád vagy egyetemre/főiskolára jársz! :)
2012. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én 16 évesen a gépemre költöm minden pénzem, pedig annyiból amennyit eddig ráköltöttem a f_aszomra húzhattam volna jó pár k_urvát is... de mindegy.
2012. jún. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Van munkám és most diplomázom.


Csak az gondolkodtatott el hogy nővérem meg a férje ugyanilyen pénzekért babacuccokat meg ilyeneket vesznek és nem költenek valami sokat a hobbijaikra holott régen ez másképp volt. Én hajlamos vagyok a félretett pénz jelentős részét magamra (paintball gokart síelés stb és most jelentős beruházásként számítógép) költeni és nem nagyon gondolkodom olyan dolgokban mint ők :D

2012. jún. 3. 01:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!