Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pc házat mivel festhetem le?

Pc házat mivel festhetem le?

Figyelt kérdés

Felújítanám a házam, matt fém felületet festenék át, elég spray vagy jó zománc festék is ? mivel érdemes lefesteni, felületi karcok miatt festeném le, ilyen házam van:


[link]



2012. jún. 2. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Sima festékszóró jó rá. (Bár úgy rémlik, hogy jó, ha hőálló a festék, de erre nem esküszöm meg.)


Kapásból ezt találtam neked, itt van pár hasznos tipp: [link]

2012. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Spray. Vagy ha otthon kompresszorod meg pisztoly, akkor lefújod.
2012. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha volna kompresszorom meg pisztoly akkor szerinted megkérdezem ? :D
2012. jún. 2. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:
A fém részét akarod? vagy csak az elejét? Vagy az egészet úgy ahogy van? Én javasolnám rá azt a festéksprayt ami jó fémre meg műanyagra. Szerintem festés előtt csiszold le mindenhol a zsíros szennyeződéseket és hogy a festék jobban tapadjon majd rá, és pucold át zsíroldóval vagy alkohollal. Hígítóval a műanyag részeket csak nagyon szolidan. Én egy lomtalanításon talált házat újítottam fel így fehér volt mindenhol. az előlapját vörösre fújtam a fém részeit meg matt feketére, jól néz ki de el is adtam már mivel valakinek megtetszett és jó árat adott érte, nekem meg jól jött az a pénz így képet ne várjon senki tőlem, mert sajnos nem tudtam meg örökíteni :(
2012. jún. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak a fém felületet, csak egy oldalát szerintem elég egy fél literes flakon.Kösz a válaszokat.
2012. jún. 2. 12:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Előtte nem árt le tisztítani valami szerel, hogy ne legyen póros, és ne pattogjon fel a festés.

És maszkold le a felületet, amit nem akarsz le festeni.

Jah és vigyáz hogy egyenletesen , és gyorsan vidd fel a festéket, mert ha nem akkor borzasztó lesz a végeredmény, és kezdheted előröl.

2012. jún. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!