Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik jobb?

Szerintetek melyik jobb?

Figyelt kérdés
nVIDIA Geforce 7600 GT (512 Mb) vagy ATI Radeon HD 3450 (512 Mb) ha kérhetek egy kis indiklást is hogy miért
2012. jún. 2. 09:34
 1/4 anonim válasza:
0%
Nem igazán vagyok otthon az ati-ban főleg nem az ilyen régebbi modellben. Azt tudom biztosan állítani hogy az új ati modellek csakis kizárólag akkor futnak akkor jól ha van melletük egy rohadt erős processzor.Még 1 negatívum mégpedig hogy a régebbi modellek még nagyon melegedtek és rohadt sokat fogyasztottak.
2012. jún. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 flr. ***** válasza:

Mintha az nVidia karik nem fogyasztanak sokat:D

Amúgy a 7600 itt jobb.

2012. jún. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

7600


"hogy az új ati modellek csakis kizárólag akkor futnak akkor jól ha van melletük egy rohadt erős processzor."

Az újak már AMD. :)

Ezt a Hardver-teszt.hu-n láttad?

2012. jún. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló nem, hogy keveset, semmit nem tud! A rohadt sok fogyasztás meg a HD2900XT-re igaz is volt, de azóta az NV karik fogyasztottak rohadt sokat, generációkon keresztül, zsinórban. Az összes tesztoldal közül egyedül a Hardver-teszt áll azon a véleményen, hogy a Radeonokhoz erősebb proci kell, de azt nem írják ők sem, hogy CSAKIS akkor teljesítenek jól. A HD3000 szériával az AMD lépett először 55nm csíkszélességre és náluk volt először elérhető a DX10.1. Persze a HD3450 alsó kategóriás, HTPC kártya...bizonyos szempontból modernebb (és keveset is fogyaszt), de egy jócskán butított példány. A 7600GT is régi darab, de szerintem is gyorsabb (különösen régebbi játékoknál)...
2012. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!