Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop lehet a jobb?...

Melyik laptop lehet a jobb? Melyiket kéne választanom?

Figyelt kérdés
Adott 3 laptop egy Sony Vaio VPC-EH1L8E/B 15,5" notebook, Core i3-2310M CPU, FEKETE 3D karbon mintás burkolat, egy SONY VAIO VPC-EB3L9E/BQ 15,5" ÚJ fekete notebook, Intel Core i3 CPU, 4GB RAM, 500GB HDD, WIN7 PROF és egy HP Pavilion dv6-6125sl ÚJ GAMER notebook, AMD Fusion A6 QuadCore, Radeon HD6750 1GB Crossfire. Nem nagyon értek hozzájuk de az én szívem a HP-hoz húz. Kérlek segítsetek eldönteni melyik az erősebb jobb ill. életrevalóbb.

2012. jún. 1. 13:23
 1/5 flr. ***** válasza:
Attól függ mire..ha játékra akkor a HP
2012. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gondolom ezt a videó-kártya miatt mondod nem? a Sonykban csak sima integrált videó-kártya van?? és a igazándiból én a procikkal vagyok gondban nem tudom hogy melyik a jobb :/
2012. jún. 1. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:

De mire kell?

játékra videokártya kell leginkább

.

melesleg amd Fusion nem olyan rosz proci

ha netán proci igényes munkrá is kel

viszont integrált videokartyával nem fogsz tudni játszani sok játekal és amivel igen azokal is korlátozva

2012. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Melesleg a Sony elégé márka feláras sokszor

.

ugyhogy szerintem egyértelmü melyik a ketö közül

HP (jó márka nem kel félni töle, és procija is jóféle persze i3 Sandy melet nem anyira)

2012. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) hát azért jó lenne ha a gépen elfutna egy pár nagyobb játék, de én a prociktól tartottam igazán de most hogy írod hogy ez fusion se olyan rossz már biztosabb vagyok a HP-ban
2012. jún. 1. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!