Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek jó ez az oldal?...

Szerintetek jó ez az oldal? Jó konfigok vannak?

Figyelt kérdés

Kicsit nézelődtem és erre bukkantam:

[link]

Szerintem még nagyon új az oldal, mert nincs valami sok nézettsége... :D Vajon tényleg megbízhatóak? Jól konfigurálják a gépeket?


2012. jún. 1. 02:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Én voltam a második vendég . Akkor te voltál az első . Milyen szerencsés az oldal gazdája , hogy már az első vendég reklámozza az akaratán kívül persze ! Kellett egy megkerülőcsel a szabályok miatt ?


Elnézést a feltételezésért !


Egyébként meg ha ezt összetudtad hozni akkor valószínűleg tanultad , csak sejtesz valami , vagyis az üzemeltető ! Én megbíznék benned ! Tök jó mert ilyen még nincs . Vagy legbis nem tok róla .

2012. jún. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Kérj 1 gepet 200k-ert es kiderul.
2012. jún. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Na b*szki... lebuktam... :D Igen én csináltam. 15 vagyok egyenlőre még csak 1. évem fogom befejezni a középsuliban informatika szakon, de ezeket magamtól tanultam meg. Az oldalt azért csináltam, hogy tudjak segíteni az olyan embereken akik nem értenek hozzá, de szeretnének egy jó gépet... :)
2012. jún. 1. 03:26
 4/28 anonim ***** válasza:
Tényleg ! Itt a bizonyítás ideje ! 200K-ből 150K-ből 100K-ból egy-egy masina , meg legyen egy hájend kíváncsi vagyok az hogy épülne fel szerinted . Mi vagyunk a bírók . Nem ajánlhatunk , míg nem bizonyosodtunk meg hozzáértésed és rátermettséged felől !
2012. jún. 1. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%

Gamer géped nem rossz, de amit én mindenképp változtatnék:

Z77-es lap és i5-2500K meg Elite 431 Plus ház (van előlapi USB3.0)


Az otthoni gépet FM1-re építeném egy A4 társaságában. Jobban jössz ki.


Az "irodai" gép-nél a VGA-hiányt nem értem. G620-ban nincs IGP. Én azt is FM1-re építeném.

2012. jún. 1. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor csinálnám nekem egy gépet 200K-ból játékra? Mg egyet 300K-ból is(nem tudom még eldönteni mennyim lesz rá)? Sajnos én nem értek hozzá, de ha valaki ezért külön oldalt csinál annak már merek hinni.

Előre is köszi!

2012. jún. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

"G620-ban nincs IGP."

De igen, van. :)

2012. jún. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Am nem rossz az oldal, de az "Otthoni" gépbe én is A4-et tennék (VGA nélkül). És abba is bőven elég 350W FSP.
2012. jún. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Hát sok értelme nincs:)

ha meg szakember leszel ne ingyen tanácsolgass persze nem ara gondoltam hogy megfizethetetlen árakért

de enek ténleg nincs sok értelme

vagy van?

aki kérdez látod rengetegen itt kérdeznek

vagy egyéb forumokon ahol egyéni választ kapnak

persze töled is egyénit de te egyedül nemtudsz napi 100kérést teljesíteni

bár lehet:p

másik dolog hogy sok egyéb oldal is van ami az összes hardverel foglalkozik

2012. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 lindmayer ***** válasza:

egész pofás lett

de íme pár tanács: a citromailt felejtsd el, inkább gmai.com-os email címet linkeljél

mire akarod használni kérdésnél a játékot akár ki is bővítheted: mekkora felbontáson, milyen játékokat(az újabbakkal, vagy a jól megszokott kedvenc játékokkal)

mekkora felbontású filmnézés

akár a merevlemez méretére külön rá is kérdezhetsz, hisz vannak olyanok is, akiknek fontos a nagyobb tárhely

gépekről: több játékos gépet is csinálhatnál különböző árkategóriákban, és különböző vonulatokban(intel-amd)

ja és azt is megkérdezheted a kezdőlapon, hogy mennyire ragaszkodik az inteles vagy amd-s megoldásokhoz

bár ha csak egy-egy gépet kéne ajánlani az irodai-otthoni felhasználásra amd-s apu processzorokat ajánlanék, így nem kell külön vga(kevesebb áramfogyasztás, kevesebb meghibásodási lehetőség)

ha irodai gépeknél is ajánlanál több árban, akkor a drágább verziókban én már ssd-t tennék

lehetne egy hosszabb bevezető szöveg, hogy miért lenne érdemes téged evvel a tanácsadással megbízni, és nem egy multitól kérni irodai gépeket

és végül egy árat is írhatnál a knfigurációk mellé(egy dátummal, hogy mikor volt annyi) és ezt mondjuk hetente frissíteni

2012. jún. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!