Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel a CD/DVD-...

Miért nem ismeri fel a CD/DVD-ket a meghajtó?

Figyelt kérdés

Segítséget kérnék. Egyik napról a másikra nem tudom a CD-jeimet és a DVD-jeimet használni az XP-men, mintha be se tettem volna. Először csak kattog, aztán meg folyamatosan villog a meghajtó.(üresen is). Ezt azóta csinálja, mikor közölte egy frissítésnél a Windows, hogy ez volt az utolső, kész, nincs tovább, megszűnt az XP-frissítés. A munltimédiás hangeszközöm is eltűnt, azt vissza tudtam hozni újratelepítésekkel, de ezzel a CD-vel nem boldogulok. Ide írom a gép SIW-es térképének elérhetőségét:

file:///D:/Jutka%20mama/CD-meghajt%C3%B3.html

Kérlek, segítsetek, nem tudom a kisunokámnak a mese DVD-ket lejátszani. Köszönöm szépen előre is!


2012. máj. 28. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:

csokolom !

rendszer visszaállitást ajánlom

http://www.youtube.com/watch?v=5ZWZLJOKVQY


olyan bizonyos időpontra kéne ,ahol a gép még rendesen felismerte a cd/dvd lemezt

2012. máj. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

PC Szerviz:


hali, először dobja be ezt:

[link]


Ott letölthető a FixIt erre a problémára, ez kb 1-2 perc :)

2012. máj. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm fiúk a segítséget, a helyzet a következő: a visszaállítási pont jutott nekem is az eszembe először, de sajna, egyetlen visszaállítási dátum nincs vastagon szedve (vagy ez sem véletlen?), valamint a Fixit is ugyanúgy megállapította a hibát. Lehet, hogy vírus, vagy a drive ment tönkre, azt hiszem, doktor bácsi lesz a vége. Mindenesetre aranyosak vagytok, köszönöm.
2012. máj. 29. 23:51
 4/5 anonim ***** válasza:
FixIt megtalálja, csak birizgálja még :) Nem ment tönkre semmi, az akkor is ott lett volna :)
2012. máj. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Buta dilemmáim:

1. Mi az, hogy "birizgálja"? A Fixit nemcsak azt állapította meg, hogy nem tudja olvasni a cd/dvd-t, hanem azt is, hogy nem tudja kijavítani. Azt is írta, hogy megpróbálja kinyitni a drive-ot, de nem nyitotta ki. Elküldött "más javítási lehetőség"-hez, ami kiderült, hogy a Windows Update. No az meg elküldött... :) Valami ilyesmivel, hogy nics lehetőség a számomra ilyen..., a többit nem értettem.

2. "Mi" volt ott, és "hol"?

2012. jún. 1. 00:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!