Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb és miért?

Melyik a jobb és miért?

Figyelt kérdés
intel atondual core n2600 1.6ghz vagy amd dual core c50 1ghz

2012. máj. 26. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
A C50.-es. Mind a processzor, mind a gpu rész erősebb.
2012. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Intel, de csak azért mert intel párti vagyok.Egyébként az amd se rossz.
2012. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja és kifelejtettem, hogy az n2600-ashoz a mai napig nincs rendes driver, és nem is lesz, kivonják a forgalomból.
2012. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Intel, de csak azért mert intel párti vagyok.Egyébként az amd se rossz."

Még szerencse, hogy úgy fecsegsz, hogy fingod sincs se a brazosról, se az atomról. Imádni való.

Kérdező ahogy az első mondja, a C50.

2012. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
De azért vélemyényem nekem is van és nem kell azért le pontozni mert elmondtam a véleményemet, de ha már így állunk te is megkaptam a vöröskezet.Megérdemled.
2012. máj. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs baj a véleményeddel, de ha nem értesz hozzá mit kell beleszólni? Ha én se értek valamihez abba én se pofázok bele, és szerintem ez így van rendjén. Amúgy ott durrant el az agyam, amikor azt olvastam, hogy "az amd se rossz". Nem, csak épp a C50 körberöhögi azt az atomot.

A piros meg jöhet, megszoktam, amúgy sincs semmi értelme a % rendszernek.

2012. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A véleményed nagyon szép, barátom, és érthető is, téged nem a teljesítmény érdekel, hanem az, hogy mi van ráírva. Ezt értem. Az emberek többsége viszont kakót szeretne a pénzéért, nem feliratot.
2012. máj. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát azért vannak akiknek a felirat számít elsősorban és itt nem magamra gondolok.Egyébként ha nincs értelme ennek az értékelőrendszernek akkor ne értékeld a válaszomat.
2012. máj. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akinek a felirat számít csak az hülye.
2012. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!