Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP Pavilion dv6-6b08eh vagy...

HP Pavilion dv6-6b08eh vagy HP Pavilion dv6-6150sl? Melyik jobb főként játékra?

Figyelt kérdés

Ez az egyik laptop, utánanéztem mindenhol, teszteket néztem, de nem tudom eldönteni, hogy ezt, vagy a másikat vegyem meg. Játékra szeretném használni elsősorban...

[link]

A 4 magos processzor miatt maradt ez is fent, valamint nem tudom hogy mennyire jó-e ez az APUs videókártya...


[link]

Ez a másik laptop, ami lehet, hogy jobb lenne, de nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen... Kérném a segítségeteket ebben.



2012. máj. 26. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindketö nagyon jó.
2012. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A HP Pavilion dv6-6b08eh laptopban van diszkrét VGA , HD6750m ami órajelben marad el a HD6770m-től. HD6755G2=HD6620G+HD6770m crossfire.

Az i5 a legtöbb esetben 2 maggal is gyorsabb, mint a 4 magos APU.

Azonos áron vedd az i5+HD6770m modellt.

2012. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor szerintem a HP Pavilion dv6-6150sl-t fogom megvenni. :)
2012. máj. 26. 20:07
 4/5 Angelu$ válasza:
Az i5-s konfigurációhoz, csak 1 év garancia van, ami nem bővíthető. Az AMD A8-as nem rossz processzor, valahol az i3 és az i5 között van, de nem lehet érezni a kettő közti különbséget, általános felhasználásnál, és játéknál se nagyon. Illetve, az i5-s verzió nem magyar billentyűzetes, ami szintén hátrány, én a helyedben, az A8-ast venném. Első sorban a 2 év garancia, és a magyar billentyűzet végett.
2012. máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ConiglioPiatto válasza:
most ilyen laptopot szeretnek venni, es a kulfoldi billentyuzetet ki lehet kuszobolni bill.matricaval, nem?
2012. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!