Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy laptopom ami nem akar...

Masonic kérdése:

Van egy laptopom ami nem akar működni. Hogyan tudom telepíteni?

Figyelt kérdés
telepíteni szeretném, de kék halállal válaszol Nekem. Kivettem a winchestert és rákötöttem egy másik laptopra, mobilreck-el és szeretném így telepíteni, de. A jó Laptopon win7 van és a "külső winyót" így nem tudom XP-vel telepíteni, pedig azt szeretném, de kiírja h nem lehet mert a Win7 az újjabb. Na most. Ha formatálom csak simán a "külsőt", akkor ha visszarakom az eredeti gépbe akkor tudom majd telepíteni, vagy valami programot kell rárakjak, hogy működjön? Köszönöm előre is
2012. máj. 22. 13:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Telepiteni nem ugy kell,hogy windows alatt elinditod a telepitest,hanem ugy,hogy kiirod az os-t cd re v. usb-re es bootolsz.


Tehat tedd vissza a hdd-t a laptopba es a masik segitsegevel keszits egy bootolhato cd-t v. pendriveot.


Majd tedd be a laptopba es arrol fog indulni a telepites.Ott formazod,majd particionalsz,es feltelepited.

Ha nem indul a telepites,akkor biosban be kell allitsd,hogy mirol bootoljon elsodlegesen.

2012. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!