Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel apu van lesz?

Intel apu van lesz?

Figyelt kérdés

HI!

Olvasgattam az AMDnek már van APUja az intelnek mikor lesz? vagy van már?


Az intel i szériánál az intel smart cache az mi az?L1? L2? vagy L+ vagy L1+L2+L3



2012. máj. 21. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Már van, az Ivy Bridge.

2. L3

2012. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

és az ivy milyen az amdhez képest? az apu szempontbol?

megéri most venni vagy inkább várjak amig kijön az uj széria az A10 amdtől v inteltől a következő

2012. máj. 21. 20:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Az ivy az, a következő a haswell lesz.

A smart cache bullshit pr elnevezése az intelligens továbbfejlesztett gyorsítótár, a Core 2-vel vezették be, a lényege, hogy a magok osztoznak a cache-n, így csökkentve az elérési időt(a definiálásom lehet nem a legpontosabb memóriából, de a kereső neked sokat segíthet).


Az ivy APU-ként milyen? Szar. Az új i7-ek kaptak egy A4-es apu szintű GPU-t, a többi meg említésre se méltó.

Ha mindenképp apu-t akarsz várj a trinityre.

2012. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

az mikor jön ki?

amugy olvastam a trinityről 4mag és max 35 w kicsit furcsán de annál jobban hangzik

az egyetlen baj van vele az hogy nem tudni mikor jön ki vagy én vagyok vak

ha te tudnád és én lennék vak vagy a forrásom rossz akkor kérlek ird le

2012. máj. 21. 21:07
 5/8 A kérdező kommentje:

tudom nem vagy jós de kb mennyire várható árban? ha nem tudod pontosan (pl hivatalos forrás) akkor te mennyit tippelsz?

elvégre az A8 nem lett olyan drága talán ez sem lesz az

mit gondolsz?

2012. máj. 21. 21:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mag, piledriver modulok lesznek. Asztali szegmensbe ősszel jön. hogy mennyi lesz? Fogalmam sincs, főleg azért, mivel több modell is lesz, gondlom az alsóbb kategtól a felsőbbig.
2012. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ

mindenesetre teszek majd félre rá

további szép estét

2012. máj. 21. 21:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Neked is.

Am szerintem később még nézz rá a kérdésre, van egy olyan érzésem, hogy erre a kérdésre még lesz válasz.

2012. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!