Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bevittem egy működőképes...

Bevittem egy működőképes laptopot egy informatikai szaküzletbe, mert elakartam adni, de estére hibásan kaptam vissza. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

El akartam adni a laptopot, mivel vettem egy modernebb készüléket. Előtte kb. 2 évet használtam, semmi gondom nem volt vele, a készülék jól működött, csak egy modernebbre cseréltem.


Az informatikai szaküzletben azt mondták, hogy hagyjam bent, estére majd átnézik, és megmondják, hogy mennyiért veszik be. Este a megbeszélt időpontra visszamentem, és meglepve tapasztaltam, hogy nem működött a bevitt gépem.

Nem tudom, hogy mi a f...-t csináltak vele ott bent, mert nekem soha semmi bajom nem volt a laptoppal.


Amikor mondtam, hogy működően vittem be, közölték, hogy a gép rossz volt, mármint én rosszan adtam oda. Ez nem igaz! Sajnos azonban nem tudom ezt bizonyítani, bár ők sem az ellenkezőjét. Amikor bevittem, előttem is be lett kapcsolva, és akkor még működött, de a boltban mindent tagadnak.

Beviszek egy hibátlan laptopot egy üzletbe, mert el akarom adni, tönkre tették, és még nekik állt feljebb!


Mit lehet ilyen esetben tenni?

Mit csinálhattak vele, amivel tönkre tették? Hozzá nem értő ember szétszerelhette az egészet?

Ha egyszer működik, látják, hogy működik, mert be lett kapcsolva, akkor minek kell hozzányúlni?



2012. máj. 19. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz perrel, de senki semmit nem tud bizonyítani. Igazából annyit tehetsz, hogy tanulsz az esetből. Esetleg felgyújthatod az üzletet, de lehet, hogy te húzod a rövidebbet. Esetleg egy rajzszög a tulaj kocsijának kereke alá, meg effélék, de ettől a laptop persze nem javul meg.
2012. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha perre vinném, ki lenne az én tanúm. Lehet bekapcsolták a gépet, amikor bevittem, de egyik alkalmazott sem tanúskodna a munkahelye ellen, ez biztos.


Az egyéb tanácsokat jobb, ha nem fontolom meg, mert tényleg én húznám a rövidebbet akkor.

Csak felháborított nagyon a dolog, de azt hiszem teljesen jogosan.

2012. máj. 19. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért annyit mindenképpen tegyél meg, hogy minél több embernek elmeséled, keltsd rossz hírüket.
2012. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Robcsi14 ***** válasza:

Csalók...ezek ezt csinálják ! tudják ök jól hogy mi a baja csak rá akarnak venni egy alacsony árra mivel "nem jó " már a Laptopod....


Próbálj kártéritést kérni....inót hogy mikor romlott el mit tettek a gépeddel....szétszedték ? meg ilyeneket..


Kb hazudni fognak...... te huzod a rövidebbet..... terjeszt mindenkinek a rosszhírüket !!

2012. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!