Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Prescott magos proci húzása?

Prescott magos proci húzása?

Figyelt kérdés

nah az lenne a kérdésem hogy a prescott magos procikat jo, lehet huzni ? csakemrt én a 3.4 esemet max 3.7 ig tudom feltolni afölött nagyon instabil (max clock szám az 3.8GHz annyit ir az everest)az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnám felljebb tolni hogy ne legyen instabil.babráltam már a voltal DRAM Mhz vel PCIE freqrency azt munálra tettem hogy ne növelje stb de mindig a 3.7 GHz nél behalt nemvagyok profi de értek hozzá és ezért kérdezem hogy hátha valaki jobban vágja a dolgokat :D

Alaplap:asus p5qlpro

cpu:intel pentium 4 551 HT 3.4 GHz alapon most 3.5Ghz en fut (A ht t win 7 alatt érdemes bekapcsolni?)



2012. máj. 14. 15:26
 1/2 Csiß ***** válasza:
Nagyon nemértek ehez a részhez,viszont volt egy hasomló procim ami alapon is úgy melegedett mint az állat.Szóval ha húzod akkor rakd a gépet a fagyasztóba vagy nemtudom.Nehogy elégjen xP
2012. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
xd igen ezt én is tapasztaltamkisebb kazán ez a fajta mag :D de a hűtés megoldva:D hűtő powa:D
2012. máj. 14. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!