Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi történt a videókártya piacon?

Mi történt a videókártya piacon?

Figyelt kérdés

Eléggé le vagyok maradva az utóbbi időkben videókártya terén.Régebben az nvidia jobbnak számított az ATI-nál, most pedig mindenhol ATI-t ajánlanak (GTX680 alatt).


Mitől lett most ennyire felkapott az ATI?


2012. máj. 13. 21:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert olcsó, mert szar. Megbízhatatlan, mindenhol foltozni kell, mindennel inkombatibilis, de ezért olcsó, és meglátják hogy ÚRISTEN 2 gigás mittomén mennyi HERCEL és miegymással feláll rá a kukija az embernek.

Maradj az Nvidiánál, még mindig az a jó.

2012. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Micsoda baromságokat irkálsz, pont az nVidia szutyok GT220-asain meg hasonló fosch kártyáin van 2 GB DDR3, ráadásul a driveres hülyeséged is fals, az nV szemétrevaló driverei sorban hozzák a fekete képernyőt.
2012. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak, ebből a tesztből világosan kiderül a jelenlegi termékpaletta erőviszonyai:


[link]

2012. máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%

Kezdjük ott hogy nincs már ATI meg vette az AMD

Azért jobb az Amd mert jobb ár/teljesítmény aránya

sőt a fogyasztásai jobb.

2012. máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Nekem egy Sapphire Radeon HD5770 1GB GDDR5 van egy éve és tökéletesen visz mindent. :) Oké GTA4 szaggat, de az kinél nem...
2012. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Én eléggé megszoktam az nvidiát, mindig ilyen kártyáim voltak. De teszteket nézve sokat fejlődött az ATI.

Köszönöm a választ mindenkinek.

2012. máj. 13. 21:18
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

# 1

A hozzáértés megszólalt. Menj inkább aludni, vagy bánom is én, vagy ÉRTELMES érveket fogalmazz meg AMD ellen.


Kérdező ATI helyett maradjunk már az AMD-nél. Igen, jobb lett. A HD 4xxx-el, és utána nagyon beindult a gépezet, és az nV kissé aludt is. Most a kepler elég ígéretesnek tűnik, de a kapler előtti termék palettájuk nagy része túlárazott kacatokból állt szépen szólva.

2012. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Jó ár/érték arány van, esszerű.
2012. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

ÉS megint itt tartunk, hogy az egyik oldal nVidiás, a másik Ati-s, teljesen megmagyarázhatatlan érvek miatt és az egyik oldal győzködi a másikat 0 eredménnyel:D

Mintha egy skinheadet győzködnének arról, hogy a feketéknek is vannak jogaik:D

2012. máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"teljesen megmagyarázhatatlan érvek miatt"

Én személy szerint meg tudom magyarázni, ezt szerinted a kedves első válaszoló is megtudja?

2012. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!