Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szaggat a GTA IV icenhan...

Miért szaggat a GTA IV icenhancer 2. 0-val? (Néha out of video memory-val crash-el)

Figyelt kérdés

Gépem:

AMD Phenom X4 955 BE 3,4 GHz (1,2V) NB: 2,0 GHz

Gigabyte Radeon HD 6870 900@960 MHz; 4200@4800 MHz

Gigabyte Radeon HD 6850 (OC verzió) 820@900 MHz

Kingston Genesis DDR3 1333MHz 8-8-8-22 12GB (4GB+4GB)+(2GB+2GB) (OC mentes)

FSP Hexa 500W

CPU hűtő: Thermaltake Frio OCK


Semmi sem melegszik nagyon, a procit 50% körül használja, a VGA-k meg nem melegszenek (nem tudtam mivel nézni, mert MSI AB-val bugol az ICE) szóval a VGA-k 70 fok alatt megállnak a 26 fokos szobában. Medium-ra kapcsolva a graf-ot FullHD-ben néha out of video memory-zik (Látótáv 20-on, Detail distance 35-ön). Mi lehet a baja? Jobban kéne futnia nem? (Vagy legalább a GPU-knak melegednie... Úgy tudom ez az ICE egy GPU gyilkos, de BF 3 alatt idegebb szobában melegebbek a GPUk...)


2012. máj. 11. 08:26
 1/3 Csiß ***** válasza:
Ez a játék gyárilag nagyon sz@rul jelent meg.A látező összes patchet fel kell telepíteni hogy szépen fusson.Én is megszívtam 2 hónapja :P
2012. máj. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csiß ***** válasza:
létező*
2012. máj. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy rosszul van konfigurálva, de GTX570-en már VeryHigh-on jól fut ICEnhancer-el, és az én Crossfire-m se kutya... Plussz, ha elenné a gépem megérteném, de 70% alatt hajtja ki legfeljebb. Ez a problémám, hogy akkor milért nem fut? Csak hobbiból? (Jah és ICEnhancer mellé az 1.0.4.0 patch kell, de megejegyzem, hogy 1.0.7.0 patch mellett meg random FPS drop-ok jelentek meg, szóval 60 FPS ficen aztán hopp 0.4 FPS, és ilyeneket csinált... Megjegyzem a Windowsom még tök tiszta, csak játékokat telepítettem, nagyrészt eredetit. Jah és akkor is Out of video memory-zik, ha kikapcsolom az aero-t.)
2012. máj. 11. 08:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!