Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hány Gb-os ebben a processzorb...

Hány Gb-os ebben a processzorban lévő videókártya?

Figyelt kérdés
Procesor AMD A8 X4 3870K

2012. máj. 10. 21:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem akartam ezt, de ahogy szegény kommentelőnek írtál, kénytelen vagyok... Gyakorlatilag a processzorban nincs beépített videokártya, ha tetszik, ha nem. A "kupak" alatt ugyanis vannak a processzor"magok" és mellette van a grafikus feldolgozóegység(meg egy csomó minden, amiről valószínűleg még nem is hallottál).

[link] Itt egy szép, feliratos, jó alaposan lebutított ábra arról, hogy mi is van a satyi alatt.

A hány GB pedig, amennyit a RAMból adsz neki. Azaz alaplaptól függően 0(+0), és 64(-0)GB között változhat az értéke, ha eltekintünk a rendszer által megkövetelt minimumértékektől.

2012. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Panda Péter ***** válasza:
jó, most fogalmakon lovagolsz, pedig tudod, hogy hogy értette a kérdező...
2012. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

"ez nem intel HD graphics"

Nálam egy játékra szánt GPU nem itt kezdődik, én is láttam róla teszteket, nem játékra való, a gyártó sem arra szánta. Bármennyi memóriát adhatsz neki, nem fogja meghozni a megváltást.

2012. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam hogy játékra szánt, de lehet rajta játszani kis felbontáson. :)
2012. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

# 13

Attól még meglehet vallani, hogy az intel féle IGP-ékhez képest az A8-ban lévő GPU nagy királyság.

2012. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Laptopnál van ennek jelentősége, de attól még játékra egy hulladék marad:)
2012. máj. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Panda Péter ***** válasza:
1680-ban, vagy alatta, a leginkább erőforrászabáló feature-öket kikapcsolva simán elég bármilyen játékra. el kéne már felejteni azt a berögződést, hogy az IGP csak szar lehet.
2012. máj. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nem csak 100 ezer forintos vga-val lehet játszani.

1 gigás geeforce g210 vga-val toltam a srysis-t.

Használtan 5 ezerért veszel már ilyen vga-t:)


Egyébként nem is hallottam még erről a prociról.

Utána olvasok :)

2012. máj. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ti itt nagyon low-end cuccokról beszéltek, a játékra való tervezés nem erről szól, hogy minimumon vigye valamennyire, de ebbe ne menjünk bele, az eredeti kérdés nem ez volt, arra már született válasz.
2012. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Csak arra célozgattam hogy attól hogy valakinek nincs sok pénze jó cuccokra, vagy valamiért nem vesz. Még játszhat kicsit :) Persze jobb full grafikán, de low grafikán is el lehet vele szórakozni ha nincs jobb.
2012. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!