Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen procit érdemes venni...

Milyen procit érdemes venni ha játékra kell?

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy milyen gépbe kell, és hogy milyen felbontáson akarsz játszani.
2012. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az FX-4100 + 7850 játékra tökéletes. De amúgy fura a kérdés mert amennyi pénzed van és amilyet akarsz azt veszed játékra :)
2012. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fx 4100 tényleg jó, de én inkább intel-es vagyok (egy i5 már szépen visz minden játékot, persze kell mellé pl. egy fent említett hd7850)
2012. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit eltúlozzátok a gépigényeket! Persze attól is függ, hogy milyen felbontásban akarsz játszani. Szerintem csak egy sas veszi észre a full hd és a hd felbontás közötti külömbséget, úgyhogy a mai játékokkal HD-ben egy jó pár évvel ezelőtti konfig is elboldogul (AMD Athlon 64 X2 6000+, Radeon HD 5770 1 Gb)..
2012. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
AMD Athlon 6000+?? akkor inkább maradjunk az AM3-asnál.
2012. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!