Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik lenne egy jó egér?

Melyik lenne egy jó egér?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni, egy gamer egeret.. 15 ezer forint körüli értékben!

2012. máj. 8. 13:16
 1/5 asdelmagad666 ***** válasza:
2012. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szerintem ez se rossz [link]
2012. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felesleges ennyi pénzt pazarolni egérre. Attól nem leszel jobb játékos. Elég egy ugyanannyi DPI-s átlagos egér is. Az ilyen fullextrás egerek nem adnak hozzá a játékhoz legfeljebb ezt azt egyszerűsítenek a programozható gombjaikkal, ami szerintem ennyit nem ér. Főleg, ha nem versenyszerűen űzöd.


Ennél többet rá költeni egyszerűen hülyeség:

[link]

[link]

[link]

2012. máj. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Panda Péter ***** válasza:

Microsoft Wheelmouse Optical/IntelliMouse Optical (ezeket szinte csakis használtban lehet beszerezni, vagy ebay-ről újat)

Logitech MX518/G400 (a G400 van újan is)

Razer Abyssus/Deathadder (ezek újan is kaphatók), vagy Diamondback 3G/Krait (ezek használtban vagy ebay-ről)

Steelseries Kinzu vagy Ikari Optical

A4Tech X-710BH


a többi felejtős (többek között a DA-n kívül azok is, amiket itt a kollégák felsoroltak, sorry).

2012. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Panda Péter ***** válasza:

amúgy gyakorivalasz2-vel félig meddig egyetértek: a drága egértől senki nem lesz jó játékos, és tényleg felesleges tizenezreket költeni a csicsás "gémer" egerekre (amik tényleg szarok), de egy profi, sallangoktól mentes, igazi játékos egér segíti a fejlődést, és egy bizonyos skill után már megkímél az idegeskedéstől.


én pl kevesebb mint 10k-ból két azaz kettő profi egeret tudtam beszerezni (Diamondback és Krait), szóval csak keresni kell, meg nem finnyáskodni, hogy fúújhasznált.

2012. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!