Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Gigabyte GTX 570 OC...

Egy Gigabyte GTX 570 OC 1,2GB-os 320 bites elég a mai játékokhoz FULL HD-ben, MAX beállításokkal?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 17:46
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
Nah, Hart megelőzött (megint :D). :)
2012. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:

értem szóval : Radeon nagyon nem szimpatikus. mert inkább AMD mivel már az övé, ha intel akkor csak is nvidia...


2:a physx-et még nem de majd lehet h fogják támogatni ,am sokkal szebb, élethűbb üvegtörés, robbanás...


3:a kepler fejlesztés nem lesz tó

2012. máj. 7. 18:29
 13/61 A kérdező kommentje:

értem szóval : Radeon nagyon nem szimpatikus. mert inkább AMD mivel már az övé, ha intel akkor csak is nvidia...


2:a physx-et még nem de majd lehet h fogják támogatni ,am sokkal szebb, élethűbb üvegtörés, robbanás...


3:a kepler fejlesztés nem lesz túl drága? szerintem istentelen drága lesz! de ha ilyen árba lesz és megjelenik 1-2 héten belül lehet azt veszek. :)

2012. máj. 7. 18:29
 14/61 A kérdező kommentje:
am nincs így bajom az AMD (Radeonokkal) csak egyszerűen jobban tetszik a zöldek munkái .
2012. máj. 7. 18:32
 15/61 anonim ***** válasza:

"a physx-et még nem de majd lehet h fogják támogatni ,am sokkal szebb, élethűbb üvegtörés, robbanás... "

Lehet hogy fogják... és ha nem? :) Egyre több AMD Gaming Evolved játék jelenik meg, és ezeknél jobban jársz a AMD kártyával.


"a kepler fejlesztés nem lesz túl drága? szerintem istentelen drága lesz! "

A GTX680 olcsóbb tudott lenni a HD7970-nél, szerintem nem lesz drága nagyon. Megéri várni a kisebb 600-as GeForce-okra ha NV kell.

2012. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:

Alex utólagos elnézést kérek :)

" physx-et még nem de majd lehet h fogják támogatni ,am sokkal szebb, élethűbb üvegtörés, robbanás..."

Ez a komplett baromság honnan jött?

A PhysX A nem létező fénykorán rég túl van, a legtöbb hír már arról szól, hogy kukázzák az egészet, de legalábbis több ponton támadják.

A kepler nem lesz túl drága, több kategóriába is érkezik, megfelelő árazással.


"csak egyszerűen jobban tetszik a zöldek munkái ."

Miben is?


Szóval ha nV kell áldásom rá, de tényleg várj egy kepleres dVGA-ra, jobban jársz. A GTX 680 is jó lett, ha jól skálázható az architektúra akkor minden oké.

2012. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:
oké kösz a válaszokat! NV kell! de akkor utána járok ennek a keplernek ha árban itt van és teljesítményben jobb azt veszek!
2012. máj. 7. 18:40
 18/61 A kérdező kommentje:
láttam videót nvidia vs ati. a lényeg h sokkal szebb volt minden efekt physx -el mint anélkül de én is haloom h ostorozzák, na mind1 most gondolkodom a radeon hd 7850-en is de az a baj h félek h vagy kevés lesz vagy melegedni fog vagy valami.. :(
2012. máj. 7. 18:46
 19/61 anonim ***** válasza:

"láttam videót nvidia vs ati. a lényeg h sokkal szebb volt minden efekt physx -el"

Láttam már bően én is PhysX-et használó játékokat, (egy kedves ismerősömnek hála kaptam kézhez kb 1 hétre egy GTX 470-et), ás nem sok minden van. Az meg amit egy-két gyere fel tesz a youtubra nem épp perdöntő, az meg ritka, hogy egy nagy tesztoldal publikáljon ilyeneket.

Amúgy mint mondtam nincs kifogásom az nV ellen, de akkor tényleg várj egy picit az új VGA-kra.

2012. máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
Miért lenne kevés a 7850?-.-Nem értelek. Biztos valami hozzá nem értő NV fanboy telebeszélte az agyadat sok hülyeséggel... Érdekes számtalan AMD/ATI tulajdonost ismerek és mindenki elégedett, és érdekes, inkább az nV tulajoktól hallani inkább hibákról, pl TDR hiba.. Adom Alex, Hart és a többi reális hozzászólást:)
2012. máj. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!