Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni egy netbookot,...

Szeretnék venni egy netbookot, kizárólag netezésre (msn, skype, böngésző. Stb. ) és filmnézésre, csak nem tudom, hogy pontosan mit is kell ezeknél néznem?

Figyelt kérdés

Hosszú akkumulátor használati idő azért előnyös lenne, de szeretném, ha valamelyikőtök (tapasztaltabb) segítene ezen a téren.

[link]

Ennél pl. mi az, hogy nincs merevlemez sebesség?

Hallottam ezekröl a gyors indulású gépekről, csak nem tudom pontosan, hogy hogyan, és mért van ez így. 8GB kapacitás nem kevés kicsit?:)


2012. máj. 5. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, egy HD film már nem meg fel rá, sőt az oprendszer mellé nem sok cucc fér fel. (Bár gondolom a MeeGo nem foglal olyan sok helyet.)


Én inkább egy RENDES notebookot és nem ilyen mini eeepc-t vennék a helyedben. (Bár egy 100-ast rá kéne szánni azért.)

2012. máj. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

100 alatt kéne hogy legyen az ár. Remélem ezeknél már nem számít X-trának, hogy legyen benne wifi...

Milyen dolgokat kell ezeken fiygelembe venni? Vagy ha mutatnátok pár terméket, az talán segítene.

2012. máj. 5. 23:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Lenovo IdeaPad S100 (59-303977)

[link]


Dell Inspiron Mini 10 1018

[link]


Asus EeePC X101CH

[link]

2012. máj. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 lindmayer ***** válasza:

ha tényleg netbook kell, és van egy másik gépet is, akkor eztkéne venni: [link]

az amd prociainak a videóteljesítménye jobb, akár hd-ben is td filmet játszani

2012. máj. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!