Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért szidják folyton az acert?

Miért szidják folyton az acert?

Figyelt kérdés
Mi a baj velük?
2012. máj. 5. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szidják folyton az Acert.
2012. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 5 éve van, azóta MINDEN nap napi 8-10 órát dolgozom vele, és még semmi baja sincs. Elötte DELL volt, ami két év alatt tönkrement, azelött meg Asus, ami szintén nem birta túl sokáig.

Legközelebb megint Acert vennék, ha kellene.

2012. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az asztali gépem Acer, 6 éves és még semmi baja.
2012. máj. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lindmayer ***** válasza:

nekem 1 éves emachines laptopom van, napi 6-10 órát megy és semmi baja nincs(kapott egy laptophűtőt)

azért "szídják" mert csak 1 év garanciát ad alapesetben, de nála lehet a legolcsóbban megúszni a garanciakiterjesztést: 15k-ért már 3 éves garanciád lesz, amit a gép vásárlásától követő 1 évben elég megvásárolni

tehát ha nincs pénzed egy márkásabbra az egy jó megoldásnak tűnik hogy veszel egy acert azt 1 éven belül meghosszabbítod a garanciáját

2012. máj. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem hónapon belül szált el egy winyo benne.
2012. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert hozzá nem értő kakapopófejűek. Sokkal stabilabb és jobb, mint a Dell, vagy az Incom márkák (na annál minden jobb).
2012. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!