Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most keztdem az MW2 multit....

Most keztdem az MW2 multit. De nagyon noob vagyok még. Nem tudnátok ajánlani valami magyar szerót ahol megtanulhatok játszani és nem szidják folyton az anyámat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A magyarok azok mindenkinek az anyját szidják nem csak a tiédet. Menj külföldi szerverekre és Team Deatmach módban próbálj meg játszogatni. 1hét és belejössz. :)
2012. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Egyet értek, hazánkfiait messzire kerüld el. Ritkán találkozni értelmes magyar játékosokkal online FPS játékokban. Mind azt hiszi, hogy ő a B@szdszájba' és szidja a felmenőid. És persze ha jobb vagy náluk, már cheater is vagy. :D

Főleg a sok 12 éves vérPista miatt van.


Amúgy csak gyakorlás és reflexek kérdése.

2012. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Off:

Én is hasonló helyzetben vagyok csak L4D2-ben kénevalami jó kampányt.

On:

Egyébként igen valami német vagy angol lenne a jó azok legalább nem kezdenek el m*therf*cker-ezni ha sz*r vagy ;)

2012. febr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

cod 4 ben állat vagyok...szóval még csak a pályákat nem ismerem..de mondjuk a crash-en szétnyírtam mindenkit...és rám is szálltak...

azt mondták hogy camper vagyok pedig nem is lőttem 2x ugyanaról a helyről..

igazatok van..hol ezért hol azért szidnak..:)

na akkor gyerünk játszani :)

2012. febr. 6. 13:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként "Gyakorlat teszi a mestert!" :D
2012. febr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez teljesen igaz hogy magyarokkal multizni, nehéz.

A legrosszabb hogy néha nem is a 12 éves vérPistikék, ha nem ilyen 30-40-es csávókák szidják a más anyját körülbelül mindenért. Amúgy meg igen gyakorlat teszi a mestert, és ha Cod4-ben "állat" vagy, akkor minimális gyakorlás kellesz csak.

2012. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!