Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elfutna ezen a gépen a win7?

Elfutna ezen a gépen a win7?

Figyelt kérdés

Intel Celeron 2,4

128mb ati kártya

80gb WD winchester

1gb ram

elfutna?



2012. máj. 5. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Elfutna simán (csak azért gondolom, hogy simán, mert ismerősöméknek ugyan ez minden, csak 512 MB RAM és 1,8-as procijuk van, kicsit lassú, de megy), de ha jót akarsz vegyél bele még 2 giga ramot. A vinyó is elég neki, a '28 MB-os kártya pedig azt hiszem, hogy minimum kritérium.

Remélem, nem mondtam sok hülyeséget :D.

2012. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*128 MB-os
2012. máj. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elfutna, de én nem ajánlanám.

Egymagos processzorra szerintem XP való.

A RAM is viszonylag kevés...

A videókártyának meg nézd meg a pontos típusát, és keress utána, hogy működik-e vele az Aero.

2012. máj. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy 32 bites igen de.... Egyáltalán nem érné meg mert lassítaná a géped + terhelné a rendszert és a játékok sem futnának rajta jól. Ha vennél bele egy jobb vga-t meg még 1gb ramot akkor végül is ha nem játszásra kell akkor rendben lenne.
2012. máj. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak netezésre, irodai munkára használod, esetleg filmnézésre, akkor simán, sőt javasolnám is, mivel szebb az xp-nél, így jobb nézni. A játékokat viszont akkor felejtsd el, nem marad rá erőforrás, illetve kalkuláld bele, hogy minimum 16GB lemezterület kell neki, elég sokat lecsíp az amúgy se sok 80GB-ból.
2012. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre csak XP vagy Linux!
2012. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!