Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső Hdd. Nem tudom használni...

Külső Hdd. Nem tudom használni. Valami ötlet mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Külső hdd-m nem mai darab, jó ideje használom már, volt rajta egy rakás film, nem kellettek és formáztam. Rámásoltam az uj dolgokat amiket akartam (filmeket, zenéket) és szabályosan ki is kapcsoltam. Legközelebb mikor használni akartam akkor nem tudta beolvasni a gépem, hosszu idő után kiirta hogy formázni kell a meghajtót, de mikor elindítom a formázást nem történik semmi, nem halad a folyamat. Valaki találkozott már ilyennel? Ha kell még valami infó adat akkor leirom majd feltéve ha tudom :)
2012. máj. 3. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Döglött. Ennyi. Bal kézzel, jobb váll felett, messzire.
2012. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
HD Sentinelt szedj, tedd fel, dugd rá, utána okosabbak leszünk. :)
2012. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
igy van :)
2012. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 waland ***** válasza:
62%
Külső HDD szétszed, a winyót belőle tedd be a gépbe (kivéve ha laptopformátumú, akkor nem fog menni), és ott próbáld ki. Ha a winyó megy, akkor a keret halt meg, ha nem megy, akkor könnyen lehet, hogy halott.
2012. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Kürt Zrt. Adatmentés csillagászati összegeken.
2012. máj. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kössz. adtmentés nem kell, megvan minden ami rajta volt. probálni fogom a Santinelt. 3.5 " ugyhogy berakhatom a gépbe.
2012. máj. 4. 08:52
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ez lett az eredmény ugy hogy kivül maradt, megpróbálom még ugy is hogy csatlakoztatom a gépbe, de nem látom sok értelmét :D

2012. máj. 4. 11:35
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Így van, ez gatya, használd az első válaszoló módszerét. :D
2012. máj. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt fogom tenni, csak majd óvatosan, nehogy leverjek valamit a szobában és még nagyobb legyen a károm :) :)
2012. máj. 4. 12:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!