Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítene valaki? Tudom ez egy...

Segítene valaki? Tudom ez egy fura ötlet, de ki szeretném költöztetni a számítógépet a szobából. (Használni viszont továbbra is odabent szeretném.)

Figyelt kérdés

Kérdésem az lenne, hogy ha elvágom és meghosszabbítom az alábbi kábeleket, akkor továbbra is ugyanúgy fognak e működni a dolgok a gépen, vagy a vezetékek megtoldásával rontok e a teljesítményükön, funkcionális működésükön?

A következő kábelek érintettek:

- monitor

- USB

- bill. és egér

- ATA

- táp

A válaszokat előre is köszönöm!!!


2009. júl. 12. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha te azt megtudod toldani akkor gratulálok. Azok nem egy vezetékből állnak, hanem benne több is van (főleg a monitoréban) . A vezeték anyaga sem mind1.
2009. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát esetleg a tápkábelt meghosszabithatod de a tobbihez hozza ne nyulj !! Mert megszivod.
2009. júl. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és akkor hogyan tudnám meghosszabbítani?
2009. júl. 12. 22:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szerezz hosszabbítót. Egyébként ezeket a kábeleket miért akarod megtoldani? Főleg a bill., egér, ATA és USB kábeleket? Ezekhez nem kell 220 csak a gépház. Ha a házat viszed, akkor ezekhez hozzá se kell nyúlni.De ha mindenképp hosszabb kábeleket akarsz, akkor szerezz valami hosszabbítót azokhoz vagy vegyél hosszabb kábellel ellátott perifériát, de semmiképpen se vágd meg őket.
2009. júl. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
amint azt a kérdésben leírtam a gépet akarom kivinni a szobából a tápkábel a dvd íróhoz kell.
2009. júl. 12. 23:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy ha a házat is viszed, a dvd íróhoz minek kéne hosszabb kábel? De ha arra gondolsz, hogy az áramforrástól messze van a gép akkor hosszabbító.
2009. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

mindegyik általad írt kábelhez van hosszabbító.

egy ha házilag egy ata kábelt elkezdel átforassztani, jó esetben is csak lassú lesz, rosszabb esetben zárlat, ami akár a gépet is viheti magával!

inkább vegyél hosszabbítókat akkor!

2009. júl. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!