Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen játékokat ajánlotok?...

Milyen játékokat ajánlotok? Gépem :AMD Athlon dual core processor 4200+ 2.21GHz,3 GB ram, videókártya: 8400 gs 512 ddr3

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
World of Warcraft: Cataclysm, Assassin's Creed 2 és Brotherhood is elfut szerintem.
2012. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, ne sértődj meg, de ha azt várod hogy jó játékokat mondjunk, akkor érdemesebb lenne venned egy új videó kártyát. Én egy Ati HD5670 1Gb Gddr5 (nem low profilos) karit ajánlok, már 14.000 ért meg lehet kapni, és nekem minden mai játékot visz, egyeseket még Full Hd -ban is.


De erre ajánlanám neked a NFS Run -t (biztosan elviszi Medium -felbontásban) A COD MW3 -at is Mediumban tudnád vele játszani.


De ha azt akarod, hogy értelmes, neked tetsző válaszokat kapj, akkor írd ki melyik kategóriából!


Itt egy link válogass, ebben minden kategória benne van, és a 2005 ös évekből való, ami kétlem hogy ne futna el a gépeden! [link]


Erre ugyan az vonatkozik, csak egy kicsit frissebb (1 évvel :) ) [link]


Remélem tudtam segíteni, és tényleg nem akarlak megsérteni, csak tanácsot adtam :)


Üdv! Joci.

2012. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TomMunk válasza:
Szerintem 512-es Vidikártyával azért elég sokat el lehet futtatni. Mondjuk nekem is az van, és mindent visz, amit bele rakok. BF3, the run, amit csak akarsz. Még crisys 2 is el megy. És különben is. A The run, az eddigi legerősebb gépigényű játék...
2012. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Szerintem 512-es Vidikártyával azért elég sokat el lehet futtatni."

Nem a Vram méretétől függ, hogy mi megy a gépeden. "Mondjuk nekem is az van, és mindent visz, amit bele rakok. BF3, the run, amit csak akarsz."

Hát persze, én meg a porszívóval battlefield 3-azok. "A The run, az eddigi legerősebb gépigényű játék..."

Ez sem igaz...

2012. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!