Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A hardvereknél miért van...

A hardvereknél miért van ilyen rossz százalék aránya a válaszolóknak?

Figyelt kérdés
Más témáknál akik hasznos válaszokat adnak nagy átlagban meg vannak 75% felett, itt meg a válaszolók többség alig üti a 60-at. Persze elnézést a kivételektől. Szóval miért van ez? Mégis könnyebb hinni olyannak akinek magas az aránya. Persze amikor ezt szóvá teszem, sokan védik magukat, meg minden, de mégis nincs benne semmi igazság?

2012. máj. 2. 20:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Lepontozások általában akkor mennek ha:

-Intel vs. AMD fan harc alakul ki, vagy valaki csak azért pontoz le mert "fújjj amd" "fújj intel".

-Valaki hülyeséget mond, és utána nem képes elviselni azt hogy nem neki van igaza.

-Tipikus lepontozós az XP vs Win7 kérdés is.

-Ugyanilyenek az Nvidia vs AMD kérdések.

-Néha csak azért lepontoznak mert összeírok egy jó inteles konfigot, de "fúj, hát az nem AMD"...pl ezen megy le a százalék.

-Legjobb mikor maga a kérdező áll neki balhézni és lepontozni, csak mert nem tetszik neki az igazság, vagy mindenáron azt akarja hogy neki legyen igaza.

-Hasomló amikor a kérdező megtámogatja magát egy "mindenttudóinformatikusismerőssel", akinek a szava szent.

-Plusz vannak akik ész nélkül pipázgatnak, én pl ha valakivel nem értek egyet, csak azért nem fogom lepontozni, max ha tényleg nagyon félrevezetőt mond, vagy direkt hülyeséget. De pl mikor egy "mi a kedvenc játékod?" kérdésnél lepontoznak azt úgy nem teljesen tudom megérteni.

-Ahogy panda is megmondta, sok az EGO.


De azért érdekes, mert én mondjuk írtam már politika meg minden témában...na ott sikerült lehúznom vagy 20%-ot. Sztem ehhez képest a számítástechnika még kb normálisan pontozható.


Pont múltkor szólt be egy "kérdező" egypár embernek, mert kíváncsi volt hogy a gépe vinne e egyes játékokat, amire a válasz egyértelmű nem volt, erre ő a százalékokra hivatkozott h ezért nem hisz nekik.


Összességében azt mondom, hogy kb semmit nem számítanak itt a százalékok, az számít hogy a kérdezőnek hasznos segítség legyen nyújtva.

2012. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!