Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A hardvereknél miért van...

A hardvereknél miért van ilyen rossz százalék aránya a válaszolóknak?

Figyelt kérdés
Más témáknál akik hasznos válaszokat adnak nagy átlagban meg vannak 75% felett, itt meg a válaszolók többség alig üti a 60-at. Persze elnézést a kivételektől. Szóval miért van ez? Mégis könnyebb hinni olyannak akinek magas az aránya. Persze amikor ezt szóvá teszem, sokan védik magukat, meg minden, de mégis nincs benne semmi igazság?

2012. máj. 2. 20:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az olyanok pontoznak le minket, akik azt gondolják, hogy jobban értenek hozzá... Holott, ha tudnák mekkora hülyeségeket beszélnek néha...
2012. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Panda Péter ***** válasza:
100%
mert sokan nem képesek elviselni ha nincs igazuk, és ezért lepontozzák, aki rávilágít a tévedésükre.
2012. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ha a kedves kérdező olyan segítőkész(!) választ kap a kérdésre, ami nem neki tetszik, és végig állítja a saját igazát, ezért lepontozza a normális válaszolókat sajnos.
2012. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Egy kissé rosszul írtam, ez az egész vonatkozik az egész kategóriára, nem csak a hardver részre.

Amit írtok én elhiszem, csak azt nem értem, hogy máshol miért nincs ekkora "gáz" ilyen téren?

2012. máj. 2. 20:36
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, ezt már én is láttam, e ha kimész egyébkérdések/GYIK részbe láthatsz ilyen terű kérdést.

Amúgy meg azért, mivel hozzá nemértő idióta itt mindenki, CSAK azért mert rossz az arányunk...

2012. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert sokan nem képesek megemészteni, hogy a zöld és piros kéz a VÁLASZ HASZNOSSÁGÁT és nem a vele való egyetértést jelenti...


Van, hogy a válasz baromi hasznos és helyes, de ha nem értenek vele egyet sokan, mégis igen kevés %-ra lemegy.

Ez van, az emberek hülyék. (Ééés ezért a mondatomért én is le leszek pontozva, pedig a kérdésre válaszoltam és ide tartozik amit írtam.)

2012. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Panda Péter ***** válasza:
100%
szerintem azért vannak itt nagyobb "indulatok", mert ebben a témában sok a nagy e-EGO-val rendelkező geek.
2012. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez is igaz...


De mondjuk én sokszor már inkább nem is válaszolok 1-1 kérdésnél, a fenének kell a vita... (Ha látom, hogy valaki a saját marhaságait mondja csak, inkább már nem vitázom vele...)

Ez van, meg kell szokni ezt.

2012. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mást vártam ettől a kérdéstől, de látom félre értettem dolgokat. Azt vártam, hogy ilyen 50% körüliek kezdenek hőbörögni, kettő volt is, de látom mások, nagyobb aránnyal rendelkezők is így vannak.
2012. máj. 2. 20:46
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"ilyen 50% körüliek kezdenek hőbörögni, kettő volt is"

Ööö...kissé sértő, ma se alszok nyugodtan :)

2012. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!