Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol a legszebb a grafika? PS3...

Hol a legszebb a grafika? PS3 vs PC vs XBOX 360?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 08:21
 1/9 compactegon ***** válasza:

ha van pénzed, akkor egyértelműen pc. szerinted? :)

[link]

2012. máj. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
PC-m van csak érdeklödtem! honnan tudjam :P
2012. máj. 2. 08:46
 3/9 compactegon ***** válasza:

nem kötekedve kérdeztem, csak a véleményedre voltam kíváncsi :D

mindig konzoljaim voltak gyerekkoromban, és most is szeretnék. sajna verekedős játékokban nem jeleskednek a kiadók pc-re. már csak ezért megérné venni egyet.

2012. máj. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nekem sose volt konzolom csak PC-m :D

autós,és az fps játékok jönnek be leginkább!

am látható különbségek vannak nem? :D

2012. máj. 2. 09:02
 5/9 compactegon ***** válasza:

kétség sem fér hozzá, hogy iszonyat jó mindkét konzol. láttam és próbáltam ezt is, azt is. különbséget csak akkor vennél észre a kettő között, ha egymás mellett két képernyőn ugyanazt játszanák kb :)

youtube-on rengeteg videó van,ahol osztott képernyőn tesztelték a két konzolt. ha érdekel, ott találsz párat :)

2012. máj. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oksa! köszi! :D
2012. máj. 2. 09:10
 7/9 Pj0tr ***** válasza:
Szerintem ha kinézel az ablakon annál valósághűbb grafikát nem fogsz találni sehol.
2012. máj. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
az lehet xD
2012. máj. 2. 12:31
 9/9 anonim válasza:
Xbox párti lévén azt kell mondanom hogy tényleg a pc-s grafikához semmi sem hasonlít, mert xboxon nincs nagy grafikai tuning, max annyi hogy milyen tv-n játszol, és milyen kábelt veszel hozzá (komponens, HDMI)viszont pc-re ráköltesz 2x durvább esetben 3x annyit mint egy boxra. Plusz konzoloknál vannak olyan franchise játékok amiket nem adtak ki pcre. Én annak idején azért vettem boxot :D
2012. máj. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!