Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erröl a konfigról 1 véleményt...

Erröl a konfigról 1 véleményt valaki? aki nem ma kezdte

Figyelt kérdés

- MSI 790FX-GD70 Alaplap

- X4 965 + Mugen2 Cooler

- Kingmax 2x4Gb/1600 RAM

- Gainward GTX275 VGA

- 2xWD6401AALS Black

- Pioneer DVR-112D DVD-RW

- Liteon iHDP118 DVD-ROM

- Chieftec CFT-700-14CS

- Aerocool S9 Pro ház



2012. máj. 1. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyit kérnek érte? Nem éppen mai darab.
2012. máj. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

-Az alaplap nem rossz felszereltségű, de nagyon nem fejleszthető már (FX szériát nem támogat, régebbi chipset, nincs SATA3/USB3, de legalább van eSATA).

-CPU sem mai, de jól el lehet vele lenni ma is...a hűtő batár állat, azzal sem lesz gond.

-8B RAM bőséges kapacitás, az 1600MHz talán értelmetlen, de nem baj.

-GTX275...tényleg nem mai darab és nem is fogyaszt keveset (TDP ~220W), de teljesítménye még használható. Ha jól emlékszem a HD4890 volt hasonló erejű, aminek a mai megfelelője talán a HD6790 (csak ez utóbbi 70W-tal kevesebbet fogyaszt terhelve és DX11 kompatibilis már).

-WD640 Black, nem rossz vinyó (nekem is van egy ilyen, régen ez volt a rendszervinyóm, de mára felváltotta egy SSD). Ha a 2x azt jelenti, hogy RAID-0 tömbben vannak, akkor a sebességre sem lehet panasz. Anno, amikor én vettem az enyémet, még 5 év garit adtak rá!

- Chieftec 700W enyhén túlzás ide, de az alaplapot elnézve valószínűleg több kártyás felállásra gyúrt a felhasználó, bár a deszka csak Crossfire-t támogat.

-A ház nekem nem tetszik, se kívülről, se a belső kialakítása


Lényegében egy jól, minőségibb alkatrészekből épített, nagyjából 2,5 éves felső kategóriás gamer gép, ami még ma is megállja a helyét. A VGA még modernizálható, CPU-ból max X6 a fejlesztés csúcsa (ezzel a lappal). Ha most vennéd, kérdés, hogy mennyiért...

2012. máj. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alaplap nem a legjobb választás szerintem, annyira nem fejleszthető. A VGA régi, sokat fogyaszt, ennél van sokkal jobb vétel is. A merevlemezből inkább SEAGATE márkát ajánlom, WD mostanában annyira már nem jó.


Mennyit szeretnél egyébként gépre költeni?

2012. máj. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszöntem! ez egy komplett konfiguráció! így ahogy van vettem használtan 120ért! sztem egy hasonló kategóriás gépet ennyi pénzért nem sajtolok ki! A vgat jövöhonapba cserélem egy 2x ekkorára de egyenlőre nincs rá panaszom! Az aerocool ház meg rendesen hűt mindent4 Arra sincs panasz! Még1x Thx
2012. máj. 1. 10:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja hogy már megvetted:) Akkor szerintem jó lesz, bár erősebb VGA-t tényleg elbírna:)
2012. máj. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!