Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a konfigról?

Figyelt kérdés

[link]


95%-ban csak a PERFEKT PC jöhet szóba, ha nagyon nagy árkülönbségek vannak akkor lehet az iPon is, de próbáljatok meg kérlek a Perfekt PC-ből elsődlegesen javítani, ha valamit elrontottam volna, esetleg rossz stb.


2012. ápr. 12. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
vga elég gyenge...inkább egy hd6850
2012. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Saját vélemény de már hányok a Radeontól. 2 is tönkrevágódott a kezeimben és nem én miattam.


Maradnék az nVidia-nál.

2012. ápr. 12. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Alaplapból ezt vedd.

[link]

Kártyából ilyet ez jobban passzol a cpu-mellé.

[link]

2012. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már mindenképpen nvidia kell, akkor legalább ne azt a förtelmes 550Ti-t vegyed...
2012. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

rüszü!

Pont Giga?? -.-" Te követed mostanában az eseményeket? A Giga egy nagyon rossz, haldokló márka lett! Amúgy meg VGA-ból inkább egy AMD HD6850 (nem fogsz vele rosszul járni) ha meg mindenképp nV kell (amit most nagyon nem éri meg megvenni, mert drága, melegszik, jönnek a TDR hibák, meg stb.) akkor csak a GTX560 Ti-t szabad megvenni abból is ASUS vagy MSI! Gigabyte-ot semmiképp!

2012. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem volt gondom gigabyte termékkel,pedig már vettem néhányat.Szerintem az asus rosszabb,azzal már megszívtam párszor.
2012. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

rüszü

Felőlem vitázhatunk, manapság én se szívelem a gigát, hidd el okkal nem, vagy csak mi mind hülyék vagyunk...


Lapból meg már nézz valami normális AM3+ osat(MSI 760GM P23-E51 (FX)), ramból bőven elég az 1333Mhz-s is, VGA-ból meg felejtsd el a GTX550Ti-t, inkább egy HD6850 ha belefér, esetleg vegyél egy FX-4100-at és egy HD 6870-et.

2012. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!