Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményeket erről a...

Mi a véleményeket erről a konfigról és az áráról?

Figyelt kérdés

[link]


Már 3 hete csak gépet keresek a használt piacon 35-40 között de nem találtam olyat ami megfogott volna. És tegnap megláttam ezt a hirdetést és mint valami isteni sugallat úgy jött. Olcsó, közelbe van (20 perc kocsival) és pont olyan amit keresek hogy ha igaz amit írt a tulaj. Netezésre, filmre és alkalmanként játékra (heti 2-3 óra max) cod 2-4, CS:S ilyen régebbi fajta fps játékok. Már beszéltem a tulajjal nagyon őszintének tűnt elmondta hogy nem egy erőmű filmezésre netezésre tökéletes amikkel én játszanék azokkal már játszott ő is szépen viszi őket élvezhető grafikán (medium) cod2 cs:s nagyobb grafikán is, elmondta hogy a gépnek baja nincs a ház kicsit ronda de az nem is kell az az egyetlen ami van nekem, elmondta hogy már úgymond régi hogy "hallott" az lga775ös platform meg a ddr2 ram se éppen nyerő dolog de attól nem fejleszthetetlen, elmondta hogy a táp igaz hogy nem valami fsp vagy chieftec de codegentől meg iylesmiktől messze jobb. Szóval mindent elmondott. Ami azt illeti ilyen árkategóriában nem láttam "jobb" gépet. Vagy ez rosszabb vagy az vagy ez nincs benne vagy más szóval ez a legszimpatikusabb eddig és még közel is van.


2012. febr. 16. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Mostanában annyira nem követem az árakat de nem tünik rossz vételnek esetleg még le alkudnád 30körüli árra akor jó 25-ért bármikor viném de 35 kicsit oylan árnak tartóm hogy megéri de már nagyon a teteje annak amit ér...
2012. febr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!