Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy alaplapom milyen vga...

Van egy alaplapom milyen vga passzolna bele?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni hogy milyen videó kártya passzolna bele ebbe az alaplapba:intel la crosse d865glc?

Valami 128mb-osra gondoltam ami nem túl drága is.

Mert most van benne egy Intel extreme grafcs 2, de az integrált és az nekem nem jó.

Köszönöm, és a kérdésre szóló választ várom. :)



2012. ápr. 30. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
AGP 3.0-át támogatja a lapod, szerintem ez lenne neked a legjobb: [link]
2012. máj. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.Csak még annyi ,hogy ha veszek egy olyan vga-t akkor azt én is bele tudnám rakni, csak nem tudom hogy hol található az alaplapban az az intel extreme grafics 2 videó kártya?

Az is jó lenne ha tudnám hogy néz ki az az intel vga vagy hogy hol található.

Vagy elég az ha csak simán beleteszem azt amit ajánlottál és nem veszem ki a másik vga-t (mert az integrált) az alaplapból?

2012. máj. 1. 10:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Mivel az integrált, ezért azt nem tudod kivenni. AZ új videó kártyát pedig ide kell beleraknod: [link]

innen neked a legfelsőbe kell tenned.

utána feltelepíted a drivert és kész.

2012. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor az integrálta vga-t hagyhatom is benne? Köszönöm. :)
2012. máj. 1. 10:41
 5/9 A kérdező kommentje:
És még tudnátok ajánlani vga-t 128mb-os is lehet akár, csak valami könnyebben beszerezhetőt? ami passzol is a lapba
2012. máj. 1. 10:51
 6/9 anonim ***** válasza:
ez itt mind agp-s vga. Mivel nem lehet kivenni az integrált vga-t ezért szerintem nincs más választásod, mint hogy benne hagyod.
2012. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi értem. De nem tudnátok még írni ilyen vga-kat amik könnyben is beszerezhetők és passzolnak az alaplapomba?
2012. máj. 1. 11:42
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja és akkor majd megy a zöld kéz ;)
2012. máj. 1. 11:44
 9/9 A kérdező kommentje:
Ati radeon 9600 jó lenne?
2012. dec. 15. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!