Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a LEGOLCSÓBB laptop/not...

Melyik a LEGOLCSÓBB laptop/notebook/netbook, ami jelenleg kapható?

Figyelt kérdés
Szinte kizárólag csak SZÖVEGSZERKESZTÉSRE (írnék vele, sokat) és NETEZÉSRE(főleg wifi) használnám, illetve jó lenne, ha pendrive-ra le tudnám menteni róla időnként a dolgokat. Filmet nem néznék vele, játékokat sem futtatnék, mert asztali gépem is van és egy másik, nagyobb méretű laptopom is, de az túl nehéz, nem nagyon tudom hordozgatni, pláne nem biciklivel. Az ASUS Eee-nél (jelenleg kb. 50 ezer Ft-ért kapható újonnan) valamivel olcsóbb kellene, mert annyi pénzem most nincs. Olvastam, hogy külföldről rendelhető (a veterán is árulják) valami kínai, nem túl jó minőségű gép, ami kb. 10-20 ezer Ft között van, és sok a hibája, de talán arra jó lehet, amire nekem kellene? Vagy próbáljak inkább használtan nézni valami jobb minőségűt (bár a használt dolgoktól is félek, mert garancia nélkül akár már másnap elromolhatnak, de ha csak egy-két hónapig működnek, azzal sem járok sokkal jobban)?

2012. ápr. 30. 16:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt kihagytam, hogy nem csak olcsót, hanem kis méretűt keresek (a lehető legkisebbet, aminek azért még rendesen használható írásra a billentyűzete.)
2012. ápr. 30. 16:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nézd, Magyarországon most a legolcsóbb kapható netbook az az Asus Eee PC, 50k-tól. Ennél olcsóbban nincs. Próbálj meg vaterán, teszveszen ilyet keresni, használtan hátha olcsóbban hozzájutsz. Vagy Hardveraprón is körülnézhetsz.
2012. máj. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor lehet, hogy inkább várok még 1-2 hónapot, és összegyűjtöm rá a pénzt. A használttól félek, mert 1-2 év után már bármilyen hiba előjöhet bármikor, még akkor is, ha a megvételkor éppen tökéletesen működik...
2012. máj. 1. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!