Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ideje lefagy a gépem,...

Egy ideje lefagy a gépem, mitől lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
MSI AM3 alaplap, AMD Phenom II X4 proci, 4GB RAM, ATI radeon 4870 kb 2.5 éves full hd ban használom. Nem történt hardver változás, többször újra telepítettem, a tesztprogramok nem látnak hibás hardvert. Általában játék közben fagy le, de 2.5 évig nem csinálta, visszább vettem a felbontást. ettől ritkább lett a freez, de most megint gyakori. Köszi a válaszokat! jah rendszeresen kitakarítom a porcicákat. :)

2012. ápr. 29. 21:17
 1/2 cipi8 ***** válasza:

Gyenge táp, túlmelegedés mert friss pasztázást nem írtál ajánlott a kazán prociknál fél de max. 1 évente újra kenni, hibás VGA vagy meghibásodott ram is okzhatja (memtest)!


Nekem sem jelezte ki semmi progi a hibás IDE foglalatot a gépen csak a HD sentinel tett javaslatot a kábel cserére a vinyóm örökké PIO módba állt (baromi lassú) a sok adatforgalmi hiba és kései válaszadások miatt, kábelt cseréltem meg új vezérlő drivert raktam de 1 nap múlva megint kezdte majd a másodlagos foglalatba dugtam a cuccost azóta meg minden OK! Utoljára új HDD-t (0 napost) raktam az elsődlegesbe szintén másik kábellal akkor pár percen belül kezdte újra a baromságait!


Amúgy a rendszernapló nem jelez semmit pirossal?

2012. ápr. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A RAM okat teszteltem, elvile jó, videókártyához nem tudom melyik hardvertesztelő a legjobb :( sata kábeles a gép. a kenést majd megpróbálom, a rendszernaplót nem tudom hogy mi :)

Köszi a segítséget!

2012. ápr. 30. 09:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!