Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az, hogy az új...

Miért van az, hogy az új ramoktól lefagy a gépem?

Figyelt kérdés

Nemrégiben vettem még 2X2 giga ddr2 1066 mhzes ramot a gépembe a másik 2X1 giga mellé és azóta gyakran lefagy a gépem, próbáltam csak a 2X2-őt betenni, de akkor is fagyott. Próbáltam 667 mhz-en 2 volton, 400 mhz-en 2,2 volton, de mindenhogy fagyott, hogyan lehetne ezt megoldani??

A lapom Asus P5K, a ram kingmax 2x2 1066, a másik ram pedig CSX 2X1 800.

Köszi a segítséget.


2012. jan. 24. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:

én kikompresszoroznám azokat a csatlakozókat..


én is jártam már így...

2012. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Porszívózás már volt és másik ramokkal semmi baj, és bárhova teszem az újakat úgy se jó. :(
2012. jan. 24. 13:00
 3/6 nrrolli ***** válasza:

A 800 on futó ramokat vedd ki :)

és jó lesz

2012. febr. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az új RAM ok márkája?

Geil netán?

illetve kifoghatál hibás ramokat is még boltban is de akor garanciális nézesd meg és ha rosz cserélik ha nem rosz akor meg tudodc hogy nem jó valami

2012. febr. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

bocs csak most olvastam el végét

Tuningolva van a gép?

voltokat ne állits

csinálj bios resetet (BIOS Default ot)

utána ha jó a gép akor lehet nemtetszik a tuning a ramoknak (ha netánc procit is húztad álitotad)

kingmax is volt valakinek hogy nem volt jó

a márka jó de lehetet gyári hibás pl.

2012. febr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Látom gyártó oldalán Geil el tesztelték akor ez az alaplap biztos azal is jól elvan vagy joban

lehet kingmax nem igazán szereti ezt a 75% os mem speed valamit amit alaplap támogat

nem igazán tuning ramok a kingmaxok

iletve lehet hibájuk vagy ép ahogy valaminek a Geil nem tetszik a te alaplapodnak Kingmax

...

másik gépbe kéne kiprobálni öket pl.

2012. febr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!