Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kinek miért jön be jobban a...

Kinek miért jön be jobban a netbook mint a laptop? Ki választaná a netbookot és miért?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tuti laptopot választanék. Netbook nekem túl pici.
2012. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ami tetszik benne:

-kicsi

-könnyű

-nagy az üzemideje


Mérete miatt könnyen el lehet férni vele buszon, vonaton, meg ki tudok ülni a kertbe vele ha olyan kedvem van. Kb ennyi előnyét látom, de összességében nem lehet összehasonlítani egy laptoppal, mert ez utóbbi egy teljes értékű gép, sokkal nagyobb teljesítménnyel. Netbook mellé sztem kell mindenképp egy asztali gép/laptop, nekem leglábbis.


Azoknak jó akik sokat utaznak, meg nem használnak extrább programokat, és nem játszanak, csak mondjuk facebookoznak, meg mondjuk lakáson belül rá lehet kötni egy nagy monitorra és azon filmet is lehet már nézni.


Én mondjuk személy szerint nem vennék ilyet, mert nem érzem h hiányozna, de ha lenne is inkább túladnék rajta, és az asztali gépem fejleszteném.

2012. ápr. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

milyen CÉLra használod, az a fontos

nekem laptop, mert kell a teljesítménye is

2012. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!