Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus X51H laptopomban hogyan...

Asus X51H laptopomban hogyan kell életre kelteni a wifi gombot?

Figyelt kérdés

Fent a FN F2 re nem reagál(más Fn gomb kombináció működik.) és az rádió jeles gombot is hiába nyomkodom nem indul el.

Atheros wifi kártya van benne, ami telepítve van, az összes frissítést le szedtem hozzá, de nem akar menni.

A bekapcsolás során egszer megvillan a kis led a wifi jelnél, de ennyi.

Kezdő szintű számítógép ismeretekkel rendelkezem, de az eszközkezelőben megnéztem és a hálókártyánál a rádió ON-ra van állítva.

Fent van a gépen egy Atheros wifikezelő progi is, de nem tudom onnan sem kezelni.

Előre is köszönöm a segítséget


2012. ápr. 28. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem jó a wifi driver.Win 7 hez nem adtak ki drivert csak xp és visztára.

Töltsd le a te oprendszeredhez való drivert és működni fog.

Win7 hez wistásat használj.

[link]

2012. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Win. XP Professional van a gépen.

Fel van telepítva az Atheros Client Utility...és amikor diagnosztikát kérek tőle azt írja ki,hogy a rádióteszt meghiusúlt...kapcsoljam be a program segítségével a rádiót..ezt megteszem...és ezután azt írja,hogy sikerült bekapcsolni..De sajnos mégsem :S

2012. ápr. 28. 13:18
 3/3 claidheamohmor ***** válasza:
És biztos, hogy Atheros cucc van benne? Össze-vissza szokták szerelgetni altípusokon belül is, drivert viszont sokszor ömlesztve adnak az összeshez. Nem lehet, hogy, modjuk Broadcom?
2012. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!