Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges-e a laptopomban a...

Lehetséges-e a laptopomban a videokártya csere?

Figyelt kérdés

Van egy asus laptopom. Paraméterei:

-processzor: intel core i5

-6 gb ram

-500gb-os merevlemez

-grafikus vezérlő: 1gb-os Nvidia gt520m (nem integrált, van egy integrált HD 1gb-os is benne)

A laptop maga bivalyerős, de a videokártya meggátolja abban, hogy kibontakozzon.

Szeretném kicseréltetni, hogy tudjak vele játszani rendesen, mert perpillanat semmi sem fut rajta.

Mivel nem integrált és többen mondták, hogy nem lehetetlen most szeretném hozzáértők válaszát is megtudni!



Üdvözlettel: S. András


2012. márc. 3. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy GT540M-re ki lehet cserélni, de nem árt előtte szervízben is megtudakozni, de azt jobb ha tudod, hogy ha ki is cseréled benne akkor több hőt fog termelni, majd venned kell alá egy hűtőpadot is.
2012. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!

Ezen a Gt540m-en már elfutna a cod4 ultra settingsen?

Igazából fut rajta a Counter Strike 1.6; Source, de én ezeket annyira nem szeretem!


Üdv.: S.András

2012. márc. 4. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, azon már komolyabb játékok is szépen futnának, a CoD4 meg meg se kottyanna neki, bár a GT520M-el is szépen kellene mennie.
2012. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Laptopban integrált kártyák vannak, amiket nem lehet cserélni.
2012. márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pontosítanám az előző hozzászólásomat:

- van a processzorba integrált videókártya és vannak a különálló videókártyák

- Neked a GT520M nincs a prociba integrálva, de laptopok estében gyakran közvetlenül az alaplapon helyezik el a GPU-t, így az nem cserélhető

2012. márc. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!