Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok linkelni olyan videót...

Hellosztok kérdése:

Tudtok linkelni olyan videót amibe meg mutatják hogyan kell újra rakni a rendszert?

Figyelt kérdés
előre is köszi szépen
2012. ápr. 27. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


De a gooleba beírod hogy "install windows 7" éskiválasztod hogy magyar találatokat jelenítsen meg akkor találsz még párat.

2012. ápr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2xSü ***** válasza:

Nem tudom mire gondolsz rendszer újrarakás alatt.


Az operációs rendszer telepítése nem nagy feladat. (Sejtésem szerint Windowsról van szó.) Berakod a telepítőlemezt, bootolsz róla és követed az ott olvasottakat. (Nem bonyolultabb, mint egy programot telepíteni.) De ha nagyon akarsz videót róla, akkor Youtube-ban keress rá az adott operációs rendszer telepítésére. Pl.:

Windows XP telepítés

vagy

Windows 7 install

(Attól függ ugye, hogy milyen operációs rendszert akarsz telepíteni, illetve milyen nyelvű videó kell, feltétlenül magyar, vagy jó az angol is.)


A driverek telepítése meg egyedi, hiszen ahány gép, annyiféle hardverkörnyezet. A géphez, az egyes hardverelemekhez kellett, hogy kapjál driver lemezt, vagy letölthető a hardver gyártójának honlapjáról. Erről hiába nézel videót, nálad más hardverelemek vannak, más dolgokat kell telepíteni.


A hálózat, a szoftverek telepítése is értelmezhető a rendszer újra rakása alatt. Ez megint attól függ, milyen szoftvereket használtál, milyen környezetben működik a gép.


A dokumentumok, levelezés, jelszavak lementése és visszaállítása is – értelmezéstől függően – lehet része annak, hogy „újra rakod a rendszert”. Ez megint nem triviális dolog, attól függ milyen levelezőrendszert, böngészőt használsz, milyen programokat, hova szoktál menteni…

2012. ápr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én pl: arra gondolok hogy ami van most windows xp rajta ujra rakni el távolítani és rá rakni mert lassú a gépem és azt ajáloták! de nem tudom hogy kezdjek hozzá anyi hogy be rakom a telepítö lemezt ozt rá katintok az exe fájlra és telepítem vagy hogy???? am köszi a videót
2012. máj. 4. 00:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!