Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Figyelmeztetés az eseménynapló...

Figyelmeztetés az eseménynaplóban elindítás után és menet közben is. Nvstor32 id: 129 Visszaállítás történt a következő eszközre: \Device\RaidPort0. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Windows 7-em van. Kb 4 napja nagyon nehezen tölt be, többször kell újraindítani, mert disc error occurred üzenet jön be, vagy a windows 7 feliratnál fagy meg. Fura hangot is ad. Próbálkoztam chkdsk-el is. Nem oldotta meg a problémát, sőt volt, hogy nem kértem mégis lefutatta. A figyelmeztetéseken kívűl hiba is szerepel (még mindig) az eseménynaplóban Ntfs 55 A lemezen a fájlrendszer szerkezete sérült, és nem használható. Futtassa a chkdsk segédprogramot a következő köteten: \Device\HarddiskVolumeShadowCopy3. és egyéb üzenetekkel. Az alaplapom és a tápom kb fél éves. A vinyóm régi. Vírus és kémprogit nem talál sehol. Mi lehet a probléma? Már ötletem sincs rá. Neten sem találtam megoldást.

#Windows 7 #NTFS #nvstor32
2012. ápr. 25. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán az van hogy windows xp is be jön ez a nagy hü@eség jó minden újra bejön ha azt lefuttatod semmivel se lesz jobb mert csak az az egyetlen mód fogod és újra telepíted az egész gépet ha ez nem vált be akkor az a probléma hogy vírus rágcsált a rendszeredben (Régebben) A fáljrendszer tipusa: NTFS de ez sérült meg...

(Kifogytam az ötletekből) Csak a windows 7 telepítsd vissza! (Fontos ha nem sikerült próbálj memória kártyát cserélni de ha szeretnéd nem fontos vagy nézd meg a gépedet belül!!!!!!!)

2012. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Be lett téve egy másik vinyó a gépbe, amin csak a rendszer van, a másik pedig meg lett hagyva másodlagosként. Egy ideig megoldotta a problémát. Kb 2-3 hétig nem is volt gond. Erre tegnap újrakezdte ugyanazt. Ezek szerint nem a vinyó volt a gond, de akkor mi? Memória, vagy alaplap?
2012. máj. 20. 23:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Szuper hiper teljes újraszerelés?
2014. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A másikat is szedd ki mert rossz az a merevlemez azt ne tedd be mert akkor a Hardver a merevlemezen (gyári rész) hiába teszi a Windows újra meg van sérülve ha kiszeded jónak kell lennie.
2014. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!