Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi is a Cross Fire?

Mi is a Cross Fire?

Figyelt kérdés

Az én videókártyám ez: Sapphire HD5550 512MB GDDR5

A leírás szerint rendelkezik Cross Fire támogatással, ez pontosan mit is jelent ? Egy kocka haverom azt mondta, hogy 2 VGA-t tudsz berakni, és valahogyan összekötni a kettőt, így összeadódik a teljesítmény. Milyen AMD modellekkel lenne kompatibilis ez a kártya ? 11000Ft volt fél éve, akár rendelhetek még 1-et, ha megoldható az összekapcsolás.



2012. ápr. 24. 17:35
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

"Van azon foglalat bőven"


K*rvára egyetlenegy pcie foglalat van rajta csak.

2012. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

amugy igen 1db pci-e van rajta, hivatalos oldaon itt csekkold:


[link]

2012. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

"Támogatja az 1800Mhz-es memóriát, elbírja az X6 CPU-kat, ASRock UCC technológiával rendelkezik, de Cross Fire támogatása nincsen ?"

Olvasásából 5-ös, de egyáltalán tudod mit írtál?


Amúgy CF/ SLI támogatást a budget kategóriába ne várj.

2012. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

A fentebb felsoroltakat kb. az összes alaplap tudja, úgyhogy ez nem extra.


Egyszerűbb eladnod az 5550-est és venned egy erősebb kártyát. Egy HD6770-es már startból több, mint kétszer olyan erős, és egy kártyával megoldottad azt, amit Crossfire-rel akartál.

2012. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

,,Olvasásából 5-ös, de egyáltalán tudod mit írtál?" Azért ezeket írtam, mert ezekről tudom is mit jelentenek :P Amúgy fejből írtam őket, vásárlás óta észben vannak tartva xD


,,K*rvára egyetlenegy pcie foglalat van rajta csak."

Bocsi, én a foglalatokkal nem törődtem, csak a többivel, az én szemem számára mind a három egyforma :D

2012. ápr. 24. 18:07
 16/37 anonim ***** válasza:

"Bocsi, én a foglalatokkal nem törődtem, csak a többivel, az én szemem számára mind a három egyforma :D"


[link]

2012. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

De ebből is van sok féle, csak kettőt linkelek, de úgy nézem, hogy csak az egyiken van VGA kimenet...

[link]

[link]

2012. ápr. 24. 18:21
 18/37 anonim ***** válasza:

Inkább a sapphire-t vidd, de ha jelentősen van olcsóbban VTX viheted azt is.

A VGA kimenet meg ne befolyásoljon, nagy részben kapsz a VGA-hoz DVI/D-SUB átalakítót.

Amúgy milyen gépbe kell?

2012. ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Lefotóztam a teljes listát, amit rendeltem a gépembe:

[link]

2012. ápr. 24. 18:30
 20/37 anonim ***** válasza:
vga limit ezzerel :D
2012. ápr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!