Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lassú a gép?

Miért lassú a gép?

Figyelt kérdés
Van nekem egy Windows XP SP2 op rendszerem amin egy ASUS P4P800-VM alaplap van amin 1 GB ram és pentium 4 proci ami 2,80 MHZ-es! Tegnap még semmi baja nem volt, de ma meg várni kellett 10 percet mire betöltött!!!

2012. ápr. 23. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Javasolnék először is egy vírus vizsgálatot.
2012. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha már az is megvolt?:/
2012. ápr. 23. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Túl sok cucc van rajta vagy lassú a merevlemez alapból.
2012. ápr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csinálhat egy vírusvizsgálatot de nekem is ez volt vele és most is ez van! Én is csináltam vírusvizsgálatot de nem talált semmi nekem már egy éve így van de én már nem foglalkozom vele! Ilyenkor valami az Xp-be van rosszul elmentve vagy vmi ilyesmi! Ha csak a bekapcsolásnál csinálja ezt és utána nem akkor nem nagyon kell vele foglalkozni!
2012. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg ki kell takarítani a Windowst. Erre van jó néhány ingyenes takarító program. Én az Advenced System Care javasolnám. Takarít és töredezetségmentesít is. De néz be az msconfig-ba és tiltsd le azokat a progikat amelyeknek nem feltétlenül kell automatikusan indulnia. De lehet hardver hiba is: haldoklik a vinyód. HD Sentinel progival ellenőrizd.
2012. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha 2,80 an MGZ-es procid van akkor nem csoda.DD
2012. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A proci meg a ram tökéletesen megfelel. Még a Windows7- hez sőt a 8- hoz is ok lenne. Persze az aero- hoz és a DX11- hez megfelelő videokártya is. :)
2012. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze az aero- hoz és a DX11- hez megfelelő videokártya is kell. :)
2012. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!