Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik fejhallgatót vegyem...

Melyik fejhallgatót vegyem meg? Főként profi gamerek véleményét kérem!

Figyelt kérdés

Ezt: [link]


Vagy ezt: [link]



2012. ápr. 17. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

steelseries siberia jobb lett,1 hétig volt kölcsönbe egy ilyenem

kényelmes,jól szól stb. de a mostani siberiám szerintem még ettől is jobb

am milyen játékra kéne?

2012. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Panda Péter ***** válasza:
én inkább egy sima sztereo hi-fi fejest vennék, meg egy csiptetős mikrofont. szebben fog szólni. persze a kamu-sokpontegyről le kell mondanod.
2012. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
ez ugyan az... xD egy linket másoltál be mind a 2 helyre...
2012. ápr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
"Profi gamerek..." Ki számít profinak? Aki 43-0 statot csinál BF3-ban? Vagy csak 46-0tól számít profinak? Nem értem...Amúgy én a Sennheiser-ben bízom. Onnan is a 30k fölötti árkategória.
2012. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Bocs itt a másik!XD

[link]

2012. ápr. 17. 18:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezzel a típussal nincs tapasztalatom. Fülesből sennheisert vegyél. (öcsémnek ilyen siberiája van, az se rossz, csak ne akarj zenét hallgatni rajta) (amúgy lehet hogy érdemes 5.1 hangrendszert építeni játékra is [harman kardon/KEF ek elég jók] mert 1) sokkal jobb a térhatás ha jól beállítod, 2) lehet rajta filmet nézni/zenét hallgatni, és az jobb, mint fülesben. Hátránya az, hogy ha olyan helyen játszol, ahol lehet külső zaj, akkor az zavarhat)
2012. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a lényeg hogy gamer legyen vagy értsen hozzé! :)
2012. ápr. 17. 18:10
 8/11 anonim ***** válasza:
zenére tényleg nem a legjobb a Siberia,de játékra nekem az volt eddig a legjobb [link]
2012. ápr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Pj0tr ***** válasza:

Már nem értek semmit. Nekem egy mezei 6 ezres genius fülesem van. Mindent tisztán hallok benne. Igaz nem ilyen csilli-villi meg csak sima fekete...

Mitől tud tud többet egy ilyen cucc?

2012. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pontosabb a hangmegjelenítés, tisztább a hang. Igazából csak akkor lesz különbség a játékteljesítményben egy ilyen miatt, ha már nagyon-nagyon jó vagy, és minden egyéb perifériával rendelkezel.
2012. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!