Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A lent le írt konfiggal menni...

A lent le írt konfiggal menni fog a GTA4, a Far Cry 2, Assasin's Creed legalább közepes grafikán? Vagy maxon szaggatna?

Figyelt kérdés

Alaplap: ASUS P5KPL-AM

Proci: Intel Pentium Dual Core E5200 2.5Ghz

VGA: ATI ASUS EAH4850 512 MB

Memória: 2x 1024 DD2


2009. jún. 19. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A Far Cry 2, és a Assasin's Creed tuti hogy megy max grafikán is. A GTA 4 már kérdéses, még a közepes beállítások mellett is. A GTA 4 amúgy is fura program, én már láttam két hasonlóan erős gépen futni, az egyiken lagolt mint állat de a másikon meg simán futott.
2009. jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen az Ac és a Far cry 2 simán menni fog akadás nélkül,de a gta 4-et csak lowon érdemes evvel a konfiggal mert ha felveszed maxra nem rajzolodnak ki a textúrák!nagyon nem jól lett optimizálva ez a game
2009. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
GTA4-nek tuning nélkül az én Quad Core 8200-asam se elég az egygigás 9800GTvel, meg 4G rammal. Ahhoz legalább egy Intel C2Q8200 kell, ha a videókártyának a tuningjával nem akarsz foglalkozni, akkor egy GTX295 kellene mellé.
2009. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hülye vagy te ember elég egy 260 gtx kari
2009. jún. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az Assassin Creed a proci miatt nem biztos hogy menne maxon. Lehet kicsit szaggatna de közepesen simán elviszi.

A Far Cry-t simán maxon is akár. És hát a GTA4 talán lowon.

2009. jún. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát szetem minden menni fog kivéve a gta-4 nekem is amúgy ilyen procim van de viszont jobb a kártyám mint a 9800gt jóval jobb. És énis újra játékba fektetem be a pénzt.
2010. máj. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!