Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A lényeg az hogy counter...

A lényeg az hogy counter strike sourcéba ezzel a konfiggal low grafikán ugy hogy levan véve minden meg max fpsel consolba irva csak 260fpsem van és alap a config, mért van ezzzz? Min 700 nak kéne lenni.

Figyelt kérdés
Adatok alaplap: ASROCK 890FX Deluxe4 ram:CORSAIR 16384MB Vengeance DDR3 1600MHz CL9 QUADKIT CMZ16GX3M4X1600C9 proci:AMD Phenom II X6 1055T 2.80GHz AM3 BOX vidikari: 3 vana gépembe crosfirébe kötve ilyenek: Sapphire - ATI Radeon HD 4890 1G GDDR5 Vapor-X PCI-E HDMI / DP / DVI / VGA Lite vinyo: WD CAVIAR BLACK 720gb sata3 táp: THERMALTAKE Toughpower TP-1350M 1350W procihutö:NOCTUA NH-C14

2012. ápr. 13. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom CPU limit van, főleg ha a CS:S csak 1 magot használ (vagy max kettőt...hatot biztosan nem).
2012. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a cs nem is támogatja a crossfirét ugyh csak egy vga-d teljesítményét használja a játék...

és így már érthető is...

2012. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
minek kell 260-tól több fps?
2012. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Minek kell 75-től több fps?
2012. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Te is a "nagy prok" közé tartozol akik mindent levesznek lowra csak azért hogy sok fps legyen?

Szerintem szedd le GTA1-t és élvezd az fps számot.

Amúgy én (és rajtam kívül szerintem meg sokan) úgy gondolom hogy single playerbe elég 30-40 fps, mutliba meg 40-50.

De most tényleg, minek több?

Amúgy sokkal jobban jártál volna gyengébb procival, meg egy erős vga-val, és tápra máris nem ment ki ennyi. 16GB ram mi a frásznak? Ilyen brutális proci hűtő szintén mi a francnak amikor nem húzod?

2012. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

akkor mit tegyek hogy több legyen? mit ajánlotok? hogy hogy nem támogatja a cross fire-t a counter strike amikor belépek fölül ki irja hogy cros fire-x de a procit is felhuztam rendesen és nem növekedett semmit és amugy bevan állitva ott is a multicore beállitás ami több magot használ de az fps nem növekedett... nekem szukségem lenne több fpsre mert én verseny szerüen üzöm a counter strike sourcöt... Mit változtassaka kkor a gépen?

nekem min 800ra lenne szukség....

2012. ápr. 14. 08:38
 7/10 anonim ***** válasza:

attól kiírhatja, de nem támogatja...

amúgy mi az hogy a prok levesznek mindent lowra?meg hogy elég 50 fps? XD

ha nem értessz hozzá ne dumálj..

aki nem játszik ilyennel az nem tudja hogy 300 fps felett már érezhetően gyorsabban pörögnek a fegyverek és stb...

2012. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hát most nem azért de aki versenyszerűen tolja annak tudni kéne hogy pl LAN okon nagyon szigorúan veszik az ilyeneket és legtöbször 100 fps a korlát vagy pl ESL en is ha kól tudom korlátozzák...
2012. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen van ilyen de nem mindegyiken van ahol megszablyák hogy hozd a géped és enyi legyen a minimum fpsed.

Akármennyi lehet a min 300 is..... nekem nincs annyi és nem mehetek ell ezért kéne egy jo konfig..

Mit változtassak a gépbe hogy több fps legyen?

2012. ápr. 15. 09:28
 10/10 anonim válasza:
Hát a géped elég jó, még jobb is mint kéne viszont a cs jobban szereti a intel+nvidia dolgot de ettől függetlenül azért nem értem hogy nincs min 500fps :S Próbálj ki gui-kat esl vagy nekem tetszik a roccat is bár az nem az fps miatt mpcheat.eu-n fps configokat találsz mást nem tudok :S
2012. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!