Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Adat (D: meghajtóm teljesen...

Az Adat (D: meghajtóm teljesen megtelt, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mit kell kitörölni?Törölgettem sok mindent de semmivel sem lett több hely.151 gb a kapacitás,és ebből 4,30 mb szabad.Nagyon be van lassulva a gép.

Cikizést nem kérek,egyáltalán nem értek hozzá...:D Szóval tényleg nem tudom mit kéne kitörölni.Szóval aki segít kérem úgy magyarázzon mint egy fogykosnak :) Köszönöm


2012. ápr. 11. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát gondolom a C meghajtón van az oprendszered nem?? Ha igen akkor a D-ről bármit törölhetsz!
2012. ápr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hol az oprendszerem,mondom nem értek hozzá!Ha a D-re kattolok semmit nem hoz ki ami törölhetőnek tűnik számomra.
2012. ápr. 11. 18:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyisd meg a keresőt és ott menj a "Fájl vagy mappa"-ra és írd be azt hogy System32

És majd nézd meg hogy C meghajtót ad-e ki vagy D-t! Majd írd le hogy mit kaptál!

2012. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A keresőt hogy kell megnyitni?Mert ha rámegyek a startra alul van a kereső,nemtudom hol lehet beállítani hogy fájl és mappa.emlékszem az XP-n hol volt,de a windows 7en nemttudom. :D
2012. ápr. 12. 01:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki kell havalhogy választani ott a keresőnél hogy fájlok és mappát és utánna! De ha ilyet nem látsz akkor csak simán írd be ami mondtam hogy system32 hátha akkor kiadja hogy az hol van!
2012. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fájdalmasan hülye vagyok.AMúgy szerintem ott a oprendszer ahol mondtad.
2012. ápr. 12. 23:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor a D meghajtóról törölhetsz amit csak akarsz!
2012. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Strigi válasza:
Utána ürítsd a Lomtárat. (Jobb egérgomb - Lomtár ürítése)
2012. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!