Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kezdő létemre nekiálljak egy...

Kezdő létemre nekiálljak egy gép összerakásának?

Figyelt kérdés
Neten néztem róla videókat de pl a procit az alaplapba csak egyféleképpen lehet beletenni? és előfordulhat hogy a táp vezetéke nem ér el valahová? Néhány részletes válasznak örülnék!
2012. ápr. 10. 21:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekiállhatsz, én is úgy álltam neki és semmi baja :D
2012. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mindenki számára van egy első alkalom. Csak bátran, és ne izgulj.
2012. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
sok sikert hozzá :)
2012. ápr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem nem olyan egyértelmű ez...

Mennyi pénzed van kísérletezni?

Nem gond, ha esetleg tönkremegy a proci, alaplap vagy vinyó és kell venni egy újat?

2012. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

utolsónak:

de igen baj lenne ha tönkremenne! Látom kár volt ezt megkérdezni persze csináld csak nem lesz gond aztán meg dobhatom a kukába ne hülyegyerek így jártál! Aki normális választ írt annak köszönöm! Majd megoldom valahogy!

2012. ápr. 10. 21:25
 6/23 anonim válasza:

Az attól függ mennyire van érzéked hozzá és persze merszed. Én is nemrég vágtam bele 1 építésébe. Mindenképp olvasgass, regisztrálj fel fórumokra, merj kérdezni! Néha ciki, dehát mindenki kezdte valahol, aki nem emlékszik rá, azzal ne törődj!

A táppal kapcsolatban: Előfordulhat. Nekem például alul van a táp a házban, ezért vettem hozzá hosszabb vezetékeset. Van amit érdemes párban megvenni, mondjuk a házat és a tápot, h biztosan odaérjen. Mondjuk lehet hosszabbítókat venni hozzá. Az alaplap, proci párosítás sem mindegy. Nézz utána, h kompatibilis-e. Ill a RAM.

2012. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Kössz szépen!
2012. ápr. 10. 21:29
 8/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
17
2012. ápr. 10. 21:33
 10/23 anonim ***** válasza:
Amugy ha nagyon kezdő vagy akkor inkább ne állj neki...vidd el egy szerlőhöz ő egy 5-ösért összerakja neked .....ha emg nekiálllsz procira pasztát ne felejts el tenni
2012. ápr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!