Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet ez a monitorommal?

Mitől lehet ez a monitorommal?

Figyelt kérdés

Eggyik napról a másikra jelenkezett ez a probléma. Játékok után, közben és egyéb időközönként jelenik meg ez a probléma

ami nagyon zavaró. A kép elmosódik, amin mindig segít ha menyomom az Auto Adjustment gombot a monitoron, menneselg egy 3 éves Samsung E2220 ról van szó, ami eddig hibátlanul műkdött, most meg ezt csinálja sokszor, mintha a kép kicsit elmozdulna, vagy nem is tudom. Mivel lehetne orvosolni a problémát? Gamer konfig, 2 hónapja használom, kétlem hogy a géppel lenne a baj, egyépként ATI HD6850 1gb gddr5 videókártyám van, a legujabb 12.3 as driverrel. Monitor hoba, vagy talán a windows ....szik? Ja és néha

nem ismeri fel a monitort, csak ha 20szór rámyegyek a detectre, ez is furcsa hogy mitől van... Segítsetek megmondani plz mi a hiba.


2012. ápr. 8. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Kábel gyanús, illetve ennyi idős korban már haldokló kondi is lehet sajnos, különösen Samsungnál.
2012. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A kábel nagyon megvolt törve, Mert a hongszóró a monitor alatt volt, ami a kábelt eléggé meviselte. Lehet ez a baj???

Milyen kábelt vegyek?

2012. ápr. 8. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Legjobban egy olyan kábellel járnál, aminek egyik vége D-SUB (VGA), másik vége DVI-A, akkor nem kéne a videokártyánál átalakítót használnod. Persze lehet D-SUB-D-SUB kábel is, csak akkor marad az átalakító.
2012. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ja, a gépbe mevő kábel a monitorból egy fehér átalakítóba vezet. Lécci megmondanád pontosan milyen kábelt vegyek? :D

VGA: [link]

Monitor: [link]


Nagyon köszi már az előző kommenteket is, el se hinnéd mennyit segítettél nekem, akkor szerintem a kábel a rossz, vagy az átalakító is lehet rossz??? O.o

2012. ápr. 8. 22:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, és még hogy a monitorból két kébel jön ki hátúl, ugye ami az eloszótba megy az jó az a fekete kábel?
2012. ápr. 8. 22:20
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyet, de szerintem sima számtech boltban jóval olcsóbban is kapsz ennél rövidebbet.

2012. ápr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!