Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol keressem a Mappa beállítás...

Hol keressem a Mappa beállításai- mappát?

Figyelt kérdés
A gond az, hogy amióta újra telepítette 1 ismerősöm a windows xp-t, vezérpultban sem találom ezt a mappát. Miért? Vagy legalább azt mondjátok meg hol keressem?
2009. jún. 17. 15:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sőt, Nekem is ugyan ez a problémám, és baromi zavaró hogy nincs meg mert nagyon kellene?

Van erre megoldás, vagy törődjünk bele hogy a Winfos már csak ilyen? :S

2010. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Hello, a megoldás egyszerű:

1. Start > Futtatás > cmd

2. Beilleszted ezt a sort(parancsot):

REG DELETE HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer /v NoFolderOptions


és


REG DELETE HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer /v NoFolderOptions


ha esetleg valamelyikre ez jönne ki:

Hiba: a rendszer nem találja a megadott rendszerleíró azonosítót, illetve értéket

Akkor semmi baj, elég ha egyszer lefutott...


Utána megtalálható a Sajátgép > Eszközök > Mappa beállításai ...


nekem megoldotta :)

2010. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Èn is ezzel a bajjal küszködök, végrehajtottam a legutóbb leírt módszert, de még mindég nincs mappabeállítás az eszközökben, se a vezérpulban az égvilágon sehol. Mindent megpróbáltam! Hol az ördögben van?
2011. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!